Кой ще сподели впечатления от Gardasee

  • 747
  • 11
Помня, че някоя от вас беше пускала снимки от околностите на Лугано, но за съжаление не намерих темата. Смятаме да си направим малка ваканция в околността и в момента събирам преки впечатления. Засега всичко говори в полза на мястото, та малко допълнително инфо ще ми е само от полза, например определени места, хотели и пр. Да добавя, че ще пътуваме с кола, така че можем да се придвижваме свободно където си искаме /или където ни препоръчате Laughing/.
Мерси предварително и приятен уикенд на всички
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=74302.msg1284660#msg1284660
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=103350.msg1833571#msg1833571

ние ходиме в Торболе  Peace
ами какво да ти кажа... влУбена съм в таза Гарда  Heart Eyes Laughing райско ми се вижда  Flutter Whistling
Горещо препоръчвам  Peace
Виж целия пост
# 2
Леле,  ква красота! То направо без въздух оставаш!

Ели, вие с предварителни резервации ли правихте пътуването или е възможно няколко дни предварително да се направи уговорка по телефона? Ние не смятаме да стоим на едно място, а да записвам нощувки в десет хотела предварително ми се вижда рисковано.
Де да знам - може да е тъп въпросът ми, обаче ние правим такова пътуване за пръв път и подробностите малко ми се губят.
Но пък дига адреналинаааа Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Хехеххе Ми6ка
нали  Laughing то си е направо една приказка там  Hug
Ние ходиме ей така , без резервации  Peace
Събота и неделя обяче е фрашкано и от италиянци, австийци и всякакви околни пристигат за уикенда, затова или през седмицата, или неделя слетобяд е най добре за свободно търсене на нощувки  Peace
От 1.7. всички излизат ваканции и се напълва ужасно, но винаги има места  Wink
в сайтовете който съм давала има и разни хотели и тн, ако се притеснявате си резервирай, обаче адреналина е в повече като си без резерве  Wink Laughing

Ние пътуваме със страшно много багаж, сърфове и колелета и винаги сме на къмпинг  Peace че в хотел няма къде да ни приберат  Wink Laughing и къмпинзите са супер  Peace
Просто нямам никаква отрицателна емоция от там, кефа е на пълен  Joy Mr. Green
вие с кола ли ще пътувате newsm78
Виж целия пост
# 4
Да, но ще пътуваме с малката кола, за да не се оливам с багаж.  Mr. Green  На място ще решаваме в коя посока да поемем. Ние сме от пешаци-туристите,  ако се наложи, ще си вземем колела под наем. Но и от друго място днес чух, че заради ваканциите се очакват масовки. Ние мислим да пътуваме с авто-влак /не знам дали употребявам правилно думата, става дума за влак, на който се качва и колата/ докъдето може, така ще избегнем задръстванията по магистралите.
А за адреналина не ми гавари - вече всичко ме сърби, нищо че остава седмица. Днес-утре ще направим една-две резервации за всеки случай.
Обаче снимките, които си пуснала - неам думи. Ти ли ги прави?
Виж целия пост
# 5
ааа снимките за голямо съжаление не са мой  Laughing не ме бива чак толкова  Crazy
Ауууу не ми говори за задръствания, една година точно на 1. ли 2. 7. пътувахме.... аууууу ужас не амиии  Twisted Evil голям ужас, при Миунхен 4.ч. не мръднахме от едно място  ooooh! на където и да погледнеш колииииииииииииииииииииииии  Crazy там пикник си правеха хората покрай магистралата, децата тичаха напред назад между колите... абе откачихме  Crazy ooooh! Whistling
Това с влака много добра идея щом по това време ще пътувате  Peace

Да и ние сме скитници големи.... като няма вятър, въртиме педалите  Party или скитосваме с колата напред назад  Wink ама сега с беба малко ще ни се посмени програмата  Wink но мисля че и за нея ще е голямо приклУчение  Mr. Green

От Хамбург колко км ви е пътя  newsm78 доста нали ...

Как е на площада Сан Поули  Mr. Green тече ли купона  Wink Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Ходила сьм преди две години, само 3а около 3 дни след сватбата, като сватбено пьтешествие. Пьрвият ден бяхме вьв Венеция, не нощувахме там, а потеглихме веднага 3а Гарда. Там направихме две нощувки бе3 ре3ервациии. Хотели колкото щеш. Цената, ако не се льжа беше 39? сьс 3акуска 3а цялата стая. Пьтуването беше непредвидено. С кола. Беше чудесно. 3а щастие не попаднахме в 3адрьстване, но и нищо интересно по пьтя не видяхме, 3ащото е само маягистрала. Приятно пьтуване. Ще останеш очарована.
Виж целия пост
# 7
Perla, ние затова ще гледаме да избегнем магистралите - плюс задръстванията, за които спомена и Eli cz. Но тъй като вече получихме първите откази за резервации Sad Sad ще се занимая утре и вдругиден по-интензивно, че да не се наложи да скачаме от хотел на хотел.
Ели, Mapquest  изчислява пътя на около 1300 км, не мерси, нЕма сми да се сменяме цялата нощ да шофираме, на другия ден ще сме капнали, а детето ще е отспало - лоша комбинация. Хана е на две години и познай как ще я удържим, ако ни пекне някое слънце в задръстване и стоим като вас 4 часа #Crazy

Всъщност - идеята на пътуването е да празнуваме рождения ден на Хана на спокойствие и красота, вместо да готвя една седмица и да посрещам гости от три държави.  Затова се изсулваме егоистично Mr. Green

За Хамбург - в Санкт Паули има два площата -  Hans Albersplatz или Spielbudenplatz, не знам кой имаш предвид, но и на двата тече купон, особено покрай световното. Не съм ходила откакто е започнало, защото не ми се гледа повръщано  #2gunfire Crossing Arms
Виж целия пост
# 8
Ето ти един сайт за резервация на хотели
http://www.ciaociaoitaly.it/lago.garda.htm

  bouquet

Виж целия пост
# 9
Ето ти един сайт за резервация на хотели
http://www.ciaociaoitaly.it/lago.garda.htm

  bouquet



Georgia, Danke newsm51
от полза беше във всеки случай!
Виж целия пост
# 10
Няма за какво. Party
 А иначе със сигурност ще ви хареса.  Hug Панорамата е страхотна от една страна синьото на водите, които винаги са озарени от слънцето и от друга  зеленото на околните хълмове. Има много  разнообразна растителност: от лозята, до лимоновите и маслинови гори. През цялата година езерото има какво да предложи: изкуство/ Виториале и историческите вили/, развлечения/ водни паркове, тук се намира Гардаленд  Wink-един от най-големите  атракционенни паркове в Италия, концерти, спектакли/, природа/ лимоновите плантации и паркове/, спорт/унисърф, водни ски, ветроходство, алпинизъм, екскурзии/ пазаруване в елегантните магазини, разположени по крайбрежието му.Не липсват и игрища за голф, които са посещавани от туристи от цял свят. В околностите на Лаго ди Гарда се произвеждат реномирани бели е червени вина, прочути марки чист зехтин, рибни специалитети. Художници, писатели, артисти, сред които са Гьоте, Д’Анунцио, Ибсен са живели по тези места и са черпили вдъхновение за своите творби. .. Peace
   ooooh! леле каква реч му дръпнах..
  Абе с две думи струва си да се види!  Wink
Виж целия пост
# 11
Мъжът ми ще те "обича" вечно Embarassed
Ей ся опуках месечния бюджет!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия