Да им го върнем за световното по футбол!

  • 1 617
  • 29
Сега, аз съм от вчера в този форум, ама не ми трябва особена гениалност, за да разбера, че си е 99% женски (приятният един процент сме трима-четирима допълзяли вчера лигльовци от друг форум... познавам ги лично всичките). Ето какъв е моят пъклен замисъл:
Тече световно по футбол. Вашите мъже не се интересуват от вас, те и през другото време не ви обръщат достатъчно внимание, ама сега пък вече прекаляват! Върнете им го! Отмъстете им! Как? С цитирания един процент сме на ваше разположение, уважаеми дами! Може и да не сме кривокраки и тъпи като повечето футболисти, може и да обичаме любовната игра, да гледаме на партньорката си И като приятел... Може да сме всякакви, но сме на ваше разположение! (жалко, че първата фаза на световното вече мина, но предлагам да наваксаме пропуснатото време с един екстремен... сгъстен курс по "обръщане на внимание"). Приемат се заявки дори и от призналите си, че не биха свалили сутиените си Simple Smile (ако още не сте чели тази тема ви се чудя какво сте чакали досега).

Мда...
Виж целия пост
# 1
И к`во, да маАме сутиените и да постваме снимчици, не щете ли? smile3506

За тоА 1% мъжко присъствие може и да поспорим - не е само 1 Wink. Радваме се на прилично и качествено такова Sunglasses

А за футбола Фнимавай как говориш fight

 newsm47
Виж целия пост
# 2
Хехе, моят мъж не е успял да изгледа един ЦЯЛ мач от световното, щото съм като утрепана с малката разбойничка след като се върне от работа и му я връчвам на вратата Mr. Green Може би той иска да си отмъсти на мен, ама едва ли ще е с вас Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Чекиджийска работа, 100jan, не ти отива на възрастта, смешно е. Rolling Eyes
И аз теб много те харесвам Simple Smile Но не ми се нахвърляй така, имам си сериозна връзка и държа на нея! Simple Smile


Ооо Стоенча, ще се карам с теб аз gydi
На разположение бил, я не ни залъгвай fight
Виж целия пост
# 4
Та на какво ще си играем викаш?
Виж целия пост
# 5
Да, благодаря на Стрелчето, щях да забравя! Та значи: махайте сутиените и поствайте снимки... А ако между вас има и почитателки на възскучната игра (особено след издигането на Сеп Блатер), то нашата организация предлага видеозаписи на срещи (пропуснати), аргументирано алиби за пред половинките... Абе българско качество! Какво да се хвалим само, няма нужда! Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Както се казва... Покажи ми гърдите си и аз ще ти покажа моите Wink
Виж целия пост
# 7
Брех, това кръщене съм го пропуснала Banghead Ал Бънди откога се казва 100янчо newsm48
Виж целия пост
# 8
Както се казва... Покажи ми гърдите си и аз ще ти покажа моите Wink

Готово  Grinning

http://bgphoto.net/photos/1933/o632867615546250000.bmp
Виж целия пост
# 9
Не, мерси съм  Crossing Arms
Мойто мъж не гледа футбол  newsm68

  tongue
Виж целия пост
# 10
Виж целия пост
# 11
Виж целия пост
# 12
 Откачалки smile3527
Виж целия пост
# 13
Ами добре де! И аз ще покажа моите, ама ще почакате малко пак да се окосмят (Виагра в другия форум ни учеше да ги масажираме и днес ги пооскубах малко, срам ме е да ги покажа сега)
Виж целия пост
# 14

пАста, на тях им хареса форума на мамчетата, май няма да можеш да си ги прибереш скоро  smile3532
Дано само не цъфнат и в кърмаческия раздел newsm62 newsm65
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия