Що е то?

  • 1 560
  • 16
Здравейте момичета!
Сигурно много ще ми се смеете, но какво да се прави. Вчера за пръв път ходих на маникюр. Останах ужасно доволна от резултата и ужасно гръмната от цената, но както и да е. Та, маникюристката използваше някакво нещо - коректор за лак. Аз винаги успявам да се омацам отстрани на нокътя и такова нещо би било спасение. НО нямам никаква идея на каква фирма е, къде да го търся и какви пари струва. Можете ли да помогнете?
Виж целия пост
# 1
Казва се коректор за лак- като  маркер е/фулмастер/.Има различни марки и струва около 10 лева.Имам на Abalico i  na Top Choice. Има такива и за омекотяване и  избутване на кожичките.
Виж целия пост
# 2
eve-nadine ти е обяснила много добре какво представлява коректорът за лак, а можеш да си го купиш от повечето големи и добре заредени магазини за козметика!  Peace
Виж целия пост
# 3
Много удобна джаджа!  Peace
Моят е на Ейвън.  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Много благодаря, момичета!
И още само един въпрос....колко дълго може да се използва едно такова съоръжение?
Виж целия пост
# 5
Много благодаря, момичета!
И още само един въпрос....колко дълго може да се използва едно такова съоръжение?

Докато изсъхне. То си е на принципа на фулмастер. Има вариант - отваряш отгоре (като фулмастер) сипваш малко лакочистител и ползваш отново. Поне на моя ставаше.  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
И Ейвън имат Hug
Виж целия пост
# 7
На Ейвън само че, не е коректор за лак а е някакъв заздравител. Само формата на писалка е еднаква  Laughing
Виж целия пост
# 8
Аз имам на Стар нейлс.Струва около 6-7 лева.
Виж целия пост
# 9
Малко офф
Пепи какво става с курса?
Виж целия пост
# 10
На Ейвън само че, не е коректор за лак а е някакъв заздравител. Само формата на писалка е еднаква  Laughing
Двете неща са напълно различни. Ейвън имат и заздравител и коректор, за който се говори в тази тема. Е да, и двата са във формата на писалка.
Иначе аз съм се чудила много пъти дали да си взема, но така и не съм досега. Използвам малки клечки (като тези за уши са с памуче, но са остри от едната страна), слагам им лакочестител и така почиствам.
Виж целия пост
# 11
Казва се коректор за лак- като  маркер е/фулмастер/.Има различни марки и струва около 10 лева.Имам на Abalico i  na Top Choice. Има такива и за омекотяване и  избутване на кожичките.
Peace Върши чудесна работа Peace
Виж целия пост
# 12
На Ейвън само че, не е коректор за лак а е някакъв заздравител. Само формата на писалка е еднаква  Laughing
Двете неща са напълно различни. Ейвън имат и заздравител и коректор, за който се говори в тази тема. Е да, и двата са във формата на писалка.
Иначе аз съм се чудила много пъти дали да си взема, но така и не съм досега. Използвам малки клечки (като тези за уши са с памуче, но са остри от едната страна), слагам им лакочестител и така почиствам.
Права си  Peace Имат и коректор.
Виж целия пост
# 13
Аз също ползвам на ABALICO  - много съм доволна. Те имат страхотни неща за нокти  Simple Smile
моите се чупиха много лесно преди ...
Виж целия пост
# 14
На Ейвън
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия