Венета Райкова

  • 5 849
  • 93
Кажете нещо за Венета Райкова. Мен лично ме кефи много , харесвам предаването  и, начина и на водене  и въпросите към участниците. Някой познава ли я лично да сподели мнение?
Виж целия пост
# 1
лично слава Богу - не Praynig
Към Дейвид Копърфиилд се държа толкова просташки с такива идиотски въпроси, че чак мен ме хвана срам.
Много простовата и елементарна с 2 думи.
Виж целия пост
# 2
мен ме кефи
като не си отваря устата
лека  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
лично слава Богу - не Praynig
Към Дейвид Копърфиилд се държа толкова просташки с такива идиотски въпроси, че чак мен ме хвана срам.
Много простовата и елементарна с 2 думи.
newsm10
Виж целия пост
# 4
Хм, 3:1 засега.
Виж целия пост
# 5
Оф в нея хем има нещо симпатично и същевременно много просташко(понякога)!А пък като визия пак предизвиква смесени чувства...добри природни данни като цяло,ама как се гримира(когато е собственоръчно имам предвид) Rolling Eyes!
Виж целия пост
# 6
Лисица!
Виж целия пост
# 7
Наистина е лисица, и понякога много майсторски влиза под кожата на събеседниците си.
Виж целия пост
# 8
Не ми харесва като жена.
Не ми харесва и като журналист, защото всичките й интервюта са супер изкуствени, личи си как всичко е нагласено и дирижирано, няма нищо спонтанно.

Лично не я познавам.
Виж целия пост
# 9

Спокойно и аз от клуба на фенките Simple Smile
В сравнение с останалите жълти предавания - нейното е бонбон newsm10
Виж целия пост
# 10
Като чуя Жълто предаване, се сещам за "Сиганално жълто" с Албена Вулева, това вече е просташко и вулгарно. И откъм грим, и дрехи на водещата.
Виж целия пост
# 11
Като чуя Жълто предаване, се сещам за "Сиганално жълто" с Албена Вулева, това вече е просташко и вулгарно. И откъм грим, и дрехи на водещата.

Да, но поне няма сценарий, всичко е реално  Laughing
Виж целия пост
# 12
Мен ме кефи Mr. Green,следя с тв изявите и/не само Горещо/ е имах по-високо мнение,че доста начетена/мисля е завършила БГфилология,но може и да бъркам/но постепенно се уверих,че всъщност не е така,но пък в предаването си умело го прикрива/винаги е добре подготвена,изцепките са като я хванат "в крачка" Twisted Evil,но въпреки всичко ме кефи!
Всичко, което е тя,е постигнато с много труд и упоритост/а не дупедавщина/,мисля че това е не малък довод за уважение Peace Hug
Виж целия пост
# 13
Май ако не и е написан сценария, няма да може да каже нищо свястно newsm78....макар, че вече толкова години е водещ и би могла да импровизира или да води по-лек и естествен разговор Wink
Виж целия пост
# 14
На мен много ми харесва.Много хора могат само да й завиждат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия