кое женско списание

  • 2 509
  • 53
Мами, от кое женско списание или изобщо списание считате, че получавате най-качествени съвети? Има ли диета, или гимнастика или козметичен съвет ,които да сте прочели в списание и да сте включили в ежедневието си и да работи за вас години?
Виж целия пост
# 1
Аз всеки месец си взимам "Cosmopolitan"-списанието е страшно интересно, на приемлива цена е и има всякакви съвети.Всяка седмица си взимам "Журнал за жената", имам ги всичките броеве, откакто е излезнал. Wink
Виж целия пост
# 2
За сега най-много ми допада Cosmopolitan ,въпреки,че чета и други,но в момента съм на вълна списания за майки и бебета Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Не съм се пристрастила към никое - купувам различни. В Анна понякога има интересни неща Peace
Виж целия пост
# 4
Може би , но и във всички останали има какво да се прочете  Grinning
Виж целия пост
# 5
"ЕVA", единствено. Доволна съм. Сверява ми часовника! Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Ева, Максимум и Коса и стил са моите фаворити.
Виж целия пост
# 7
Харесват ми Бела, За жената , Коса и стил.Във всяко едно от тези списания,намирам полезни съвети и статии по теми които ме вълнуват.
Виж целия пост
# 8
"EVA"
Виж целия пост
# 9
  Единственото, за което мога да ползвам списанията е да видя какви са тенденциите в модата, новите продукти и да позагубя малко време със статиите им.
  Никога не са ми били от полза с упражненията си, рецептите (все има продукти, за които дори не съм чувала), козметичните им съвети са познати от време оно. По-голяма част от съветите им са обвързани с реклама на някой доста скъп продукт. Хороскопите ги знам как се правят (айде няма нужда).
Статиите им за взаимоотношенията и как да съблазним партньора си са дъвкани до безкрайност и едва ли могат да изненадат с нещо човек, който е чел доста в живота си.

А някой се пооливат с реклами - играх си да броя страниците с реклами в последната Ева, която купих и резултата беше, че вече не си я купувам. Сега гледам, че Ел са се амбицирали да ги настигат и намирам много общо между настоящия Ел и Ева, каквато беше в началото.

Та както стана ясно в момента само за Ел бих си дала парите.
Виж целия пост
# 10
Ева,Космо и Грация Peace
Виж целия пост
# 11
Максимум, Анна и Космополитан  newsm08
Виж целия пост
# 12
   Моито списание и Журнал за жената.В него има всичко което ме интересува. Laughing
Виж целия пост
# 13
За жената.
Виж целия пост
# 14
Женско здраве!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия