Много ми ме мъчно и едновременно ме е яд!

  • 4 897
  • 35
Много обичам семейството си, дъщеричката и мъжа ми, но в последно време, мъжа ми се промени и прави неща за които много ми е мъчно и едновременно ме е яд

Той работи на смени, и както казах в една друга тема, той излиза често през деня с приятели
От както стана топло, той си ходи на плаж с приятели без мен
Когато му казах, че искам двамата да отидем на плаж, започна да си намира работа през деня, и същевременно го забелязвам че между другото пак си ходи на плаж
Уж си има някаква работа /помага на притял/ в Созопол или Приморско, и едновременно си прави плажчето, миналото лято бях бременна и не можех да ходя на плаж, но явно и тази година няма да мога да отида
Много ми е мъчно, като гледам как други млади семейства си ходят заедно на плаж, а аз с бебка на кафе и после в къщи
Опитах да поговоря с него, а той ми казва, че като имал работа, трябвало да си я свърши, да спра да мрънкам и т.н, просто не иска да говорим сериозно
Дали наистина има работа или вече не ме обича и не иска да излизаме заедно

Незнам какво да си мисля, когато бяхме гаджета винаги сме излизали заедно
След като се оженихме с нищо не е показал, че не ме иска или че не ме обича, но с тези си постъпки взех да се съмнявам

Виж целия пост
# 1
Трудно се правят заключения отстрани, без да ви познава човек и двамата. Възможно е ти да обръщаш повече внимание на детето след раждането и той да се е почувствал пренебрегнат и по тази причина да си е намерил приятелска компания и забавления с нея. Опитай пак да поговориш, кажи, че и на детето ще му е полезно и приятно да бъде на плаж с мама и татко / това го пиша, но не знам колко е голямо детенцето и дали става за плаж. newsm78/. Искам да кажа, не бързай да правиш някакви изводи за това, че не те обича вече. Съмненията са лоша работа, човек се съмнява, съмнява, пък вземе та си внуши нещо, дето на другия и на ум не му е идвало. Опитвай да говориш с него, това е най-доброто. Или пък да му привлечеш вниманието към себе си. Знаеш как си го правила, щом казваш, че тогава все заедно сте излизали. Може наистина да е имал работа в двата града, за които пишеш, и няма нищо лошо в това, че е използвал да отиде и на плаж. Но сега нека го направи и с теб, ти също имаш нужда от неговата компания и внимание. Ами, дано е нещо случайно всичко това и нещата да си дойдат на мястото. Успех ти пожелавам!
P.S. Нали знаеш, жените са по-добрите манипулаторки! В добрия смисъл! Grinning
Виж целия пост
# 2
Найстина недей да си мислиш най-лошото.И аз бях изправена пред същия проблем,но почнаха да се оправят нещата.Ние вече не им отделяме цялото си внимание и има период през който се чустват изолирани и ревнуват.Малко по твърдо си кажи че искаш да излизате заедно.Аз заявих скоро на моя че го чуствам вече като съквартирант и сякаш го жегнах.Жестоко е,ама май има резултат Wink
Виж целия пост
# 3
Може и вашият случай да е друг, но много мъже предпочитат някакъв вид свобода пред това да се съобразят с теб, с детето, около теб сигурно все има някакво усложнение, не може да се излезе по всяко време, не дай си боже и тримата - чувстват се досадно. За радост има много други мъже, но... има и такива. Моят не е много далеч от тях, въпреки че го избива по други начини. Според мен разговорите не водят до нищо, защото за този тип мъже жената, обременена с грижите по някакво плачещо бебе не е авторитет и нейните думи, независимо колко логично звучат, са просто мрънкане. Може би някакъв подход към тях е да се събуди отново интереса им, желанието им да те спечелят... А как да стане това, трябва всяка жена сама да намери начин. Лошото е, че покрай всички грижи в ежедневието не остава много време, а и енергия за това...
Казват, отнасяй се с другия като с Божество, за да имаш Божество до себе си. Аз още не съм я овладяла тази стратегия  Grinning, но ти желая  да постигнеш много взаимност в бъдеще!
Виж целия пост
# 4
Всеки ден някой се оплаква от мъжа си. Момичета, хващайте ги изкъсо от рано, защото после става късно.  Laughing

А сега сериозно. Аз на твое място ( пък и на моето си място така си постъпвам ) ще му покажа, че не съм зависима от него, че мога и сама да си отида на плаж, но ще подчертая, че ще ми е по-приятно да го направя с него и ако не вземе мерки, за мен ще означава, че не държи на мен. Това съответно ще има своите последствия. Ако трябва и най- тежките, дори раздяла. Само мъж, който не е почувствал брака си застрашен си позволява да се измъква по допирателната. В обратния случай- много внимава да не го загуби ! Laughing Изпитано е повярвай ми. Може би ще кажеш, че един плаж,не е толкова сериозно нещо. Но то така се започва-днес плаж, утре друго, накрая тотално те пренебрегва, ако си мълчиш и траеш. Важното е да разбере, че не си слаба.
Виж целия пост
# 5
Всеки ден някой се оплаква от мъжа си. Момичета, хващайте ги изкъсо от рано, защото после става късно.  Laughing

А сега сериозно. Аз на твое място ( пък и на моето си място така си постъпвам ) ще му покажа, че не съм зависима от него, че мога и сама да си отида на плаж, но ще подчертая, че ще ми е по-приятно да го направя с него и ако не вземе мерки, за мен ще означава, че не държи на мен. Това съответно ще има своите последствия. Ако трябва и най- тежките, дори раздяла. Само мъж, който не е почувствал брака си застрашен си позволява да се измъква по допирателната. В обратния случай- много внимава да не го загуби ! Laughing Изпитано е повярвай ми. Може би ще кажеш, че един плаж,не е толкова сериозно нещо. Но то така се започва-днес плаж, утре друго, накрая тотално те пренебрегва, ако си мълчиш и траеш. Важното е да разбере, че не си слаба.
Много правилно казано
Виж целия пост
# 6
Видях, че си писала в темите за изневярата, че той ти е изневерил в миналото и дори е бил влюбен в друга. Като чета и в момента каква е ситуацията нещо много се съмнявам дали му е чиста работата. Confused Щом е стигнал до там, че да си намира повод да излезе за нещо и въпреки всичко пак отива на плаж с коч- компания Rolling Eyes...сигурно за него това е вид благородна лъжа. Rolling Eyes
Явно е от типа хора, които казват да, добре и пак си правят квото знаят.
Аз в такива случай бих действала с неговите камъни- по неговата глава, много му здраве. Twisted Evil
Намери кой да погледа детето и се отдай на егоизъм! Peace
Виж целия пост
# 7
Видях, че си писала в темите за изневярата, че той ти е изневерил в миналото и дори е бил влюбен в друга. Като чета и в момента каква е ситуацията нещо много се съмнявам дали му е чиста работата. Confused Щом е стигнал до там, че да си намира повод да излезе за нещо и въпреки всичко пак отива на плаж с коч- компания Rolling Eyes...сигурно за него това е вид благородна лъжа. Rolling Eyes
Явно е от типа хора, които казват да, добре и пак си правят квото знаят.
Аз в такива случай бих действала с неговите камъни- по неговата глава, много му здраве. Twisted Evil
Намери кой да погледа детето и се отдай на егоизъм! Peace


И аз смятам така и подкрепям. Peace
Виж целия пост
# 8
много тъпо от негова страна,ами както се беше изказала една мама по горе-покажи му ,че не се зависима от него,обади се на някоя приятелка и отидете на плаж-какво по хубаво от това-хем ще си говорите за женски работи - хем мъжа ти ще види,че можеш и сама да идеш на плаж. Grinning
Виж целия пост
# 9
Всеки ден някой се оплаква от мъжа си. Момичета, хващайте ги изкъсо от рано, защото после става късно.  Laughing

А сега сериозно. Аз на твое място ( пък и на моето си място така си постъпвам ) ще му покажа, че не съм зависима от него, че мога и сама да си отида на плаж, но ще подчертая, че ще ми е по-приятно да го направя с него и ако не вземе мерки, за мен ще означава, че не държи на мен. Това съответно ще има своите последствия. Ако трябва и най- тежките, дори раздяла. Само мъж, който не е почувствал брака си застрашен си позволява да се измъква по допирателната. В обратния случай- много внимава да не го загуби ! Laughing Изпитано е повярвай ми. Може би ще кажеш, че един плаж,не е толкова сериозно нещо. Но то така се започва-днес плаж, утре друго, накрая тотално те пренебрегва, ако си мълчиш и траеш. Важното е да разбере, че не си слаба.
Абсолютно точно,безкрайно си права, за съжаление това е често срещана ситуация!!!!! smile3518
Виж целия пост
# 10
защо не му връчиш детето да го гледа, слад като си е в къщи през деня от време на време-ти иди на фризьор, козметик ....или просто на разходка или плаж Mr. Green! За да види реално как се чувстваш Twisted Evil
Виж целия пост
# 11
Найстина недей да си мислиш най-лошото.И аз бях изправена пред същия проблем,но почнаха да се оправят нещата.Ние вече не им отделяме цялото си внимание и има период през който се чустват изолирани и ревнуват.Малко по твърдо си кажи че искаш да излизате заедно.Аз заявих скоро на моя че го чуствам вече като съквартирант и сякаш го жегнах.Жестоко е,ама май има резултат Wink

съгласна съм.
това сигурно е причината.
просто вече не е единствен.
Виж целия пост
# 12
Кажи му като не иска заедно на плаж да се редувате - той да стои с бебето, а ти да ходиш с приятелки на плаж.
Помислих си същото като Мармаладка , и то без да съм чела предишния ти постинг.  Tired
Взимай мерки докато е време!
Виж целия пост
# 13
защо не му връчиш детето да го гледа, слад като си е в къщи през деня от време на време-ти иди на фризьор, козметик ....или просто на разходка или плаж Mr. Green! За да види реално как се чувстваш Twisted Evil
Цитат
Видях, че си писала в темите за изневярата, че той ти е изневерил в миналото и дори е бил влюбен в друга. Като чета и в момента каква е ситуацията нещо много се съмнявам дали му е чиста работата. Confused Щом е стигнал до там, че да си намира повод да излезе за нещо и въпреки всичко пак отива на плаж с коч- компания Rolling Eyes...сигурно за него това е вид благородна лъжа. Rolling Eyes
Явно е от типа хора, които казват да, добре и пак си правят квото знаят.
Аз в такива случай бих действала с неговите камъни- по неговата глава, много му здраве. Twisted Evil
Намери кой да погледа детето и се отдай на егоизъм! Peace

Точно така мисля и аз.
Виж целия пост
# 14
Явно е от типа хора, които казват да, добре и пак си правят квото знаят.
Аз в такива случай бих действала с неговите камъни- по неговата глава, много му здраве. Twisted Evil
Намери кой да погледа детето и се отдай на егоизъм! Peace

Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия