Как да постигна този цвят?

  • 1 458
  • 18
Здравейте! Реших да променя малко цвета на косата си (в момента съм тъмно кестенява) и си избрах този цвят:  http://www.beautyriot.com/HTML/HAIR_Alba_Jessica_01.html
Някой знае ли как да го постигна?  Praynig Дори не знам как да обясня на фризьорката си какво искам.
Благодаря предварително! 
Виж целия пост
# 1
Не мога да ти кажа как,но ще следя темата с интерес,защото това е цвета,който  и  аз искам,ама нещо не мога да го догодя.Дано да се включат по компетентни мами и да помогнат
Виж целия пост
# 2
Това са кичури   и отгоре са матирани.Аз  в  момента  съм с  някакъв  подобен  цвят.
Виж целия пост
# 3
Според мен,мацката е на кичури-пепелно русо,светло и тъмно кестеняво,какаово-преливат се.
Виж целия пост
# 4
Според мен,мацката е на кичури-пепелно русо,светло и тъмно кестеняво,преливат се.
И аз така мисля Thinking
Виж целия пост
# 5
Ще постигнеш този цвят с много пари. Sorry, но за съжаление е истина.
Виж целия пост
# 6
Най- добре си намери добър фризьор и занеси снимката.
Виж целия пост
# 7
И според мен това са кичури. Аз също съм с подобен цвят, но вече след 2 години и 7-8 месеца кичури. Исках да съм такава още преди 3 години, но стана много бавно, може би след 5-6 пъти правене  Sad Но вече си се кефя.  Mr. Green.
Виж целия пост
# 8
Е,за постигането не вярвам да са нужни много пари.За поддръжката обаче-със сигурност!Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 9
Ми   да  ти кажа аз този цвят го постигнах още  1-вия път.Явно си зависи от фризьора.
Виж целия пост
# 10
 Peace Занеси снимката на някой много добър фризьор.
Искала съм точно определен цвят по снимка и са ме боядисвали 1:1.
Виж целия пост
# 11
Ми   да  ти кажа аз този цвят го постигнах още  1-вия път.Явно си зависи от фризьора.
... и от цвета на косата преди това.  Wink
Виж целия пост
# 12
Благодаря ви за отговорите!  bouquet
В най-скоро време ще принтирам снимката и дано да се получи.  Thinking Ако не стане...жалко. В подобни случаи ми се иска да съм в Холивуд.  Blush
Виж целия пост
# 13
според мен ако те боядисат в шоколадово кестеняво и след това кичури ще се получи желания от теб резултат Peace
Виж целия пост
# 14
Искам само да ти кажа,че няма да можеш да го постигнеш сама.Дори не опитвай,защото само ще усложниш нещата.Отиди на фризьор!И то,на добър!В кой град си?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия