Какво АМ давате?

  • 2 422
  • 43
Здравейте майчета!
Искам да ви попитам с какво АМ се храните-хранихте когато бяхте на 1 месец?И някоя мама след като е било бебо на фризолак1 какво сте давали?  newsm78
Виж целия пост
# 1
И двете съм ги кърмила на тази възраст, но в случай, че не ми достигне използвах Фризолак. До ден днешен си продължавам с него. От известно време има и 3-ка за деца от 1 до 3 години.
Много съм доволна от него. Повечето ми приятелки даваха Ап(б)тамил (с б ли беше не помня) и децата им напълняха страхотно много, то е малко по-мазно.
Виж целия пост
# 2
И някоя мама след като е било бебо на фризолак1 какво сте давали?  newsm78
като стане на 6 мес. минаваш на Фризо2
Виж целия пост
# 3
На тази възраст кърмех и двет. След като приключих с кърменето, на голямата и давах аптамил 1, а с малката минах направо на аптамил 2, защото вече беше направила 8 месеца.
Виж целия пост
# 4
Милумил 1 давах.
Виж целия пост
# 5
НАН АР
Виж целия пост
# 6
аз давам аптамил  Peace
Виж целия пост
# 7
Ние сме на Фризолак 1
Като станем на 6 месеца Фризолак 2
Виж целия пост
# 8
Тогава бяхме също на Фризолак, обаче Вили получи ужасен запек от него, после минахме на Фризовом - пак същата история и накрая на Милумил Peace, а от 9-ия месец сме на Хип Peace, понеже започна да отказва Милумила
Виж целия пост
# 9
Фризолак 1,но сега сме на Celia.
Виж целия пост
# 10
Ние се храним с Аптамил АР от самото начало.
 Misc Baby Bottle
Виж целия пост
# 11
Давала съм само Аптамил, съответно 1,2 и 3. Сега сме на Нестле Джуниър.
Виж целия пост
# 12
Ние от първия месец сме на Нутрилон . Първо беше Нутрилон Омнео после само Нутрилон 1 и съм доволна.
Виж целия пост
# 13
Здравейте майчета!
Искам да ви попитам с какво АМ се храните-хранихте когато бяхте на 1 месец?И някоя мама след като е било бебо на фризолак1 какво сте давали?  newsm78
Гери беше на кърма. Първото й АМ бе НАН ХА, а сега след годинката Нестле Джуниър Peace
Виж целия пост
# 14
Давала съм само Аптамил, съответно 1,2 и 3. Сега сме на Нестле Джуниър.

и ние така Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия