Неспокоен сън!

  • 607
  • 10
Проблема е следния-нощем се буди по 4-5 пъти и се успокоява само на цицата(мъжът ми все ми се кара,че се храним през 1,5-2 часа,ама не стане той да го успокоява),а и докато спи е страшно неспокоен постоянно се върти,буквално се мята наляво-надясно.През деня спи на максимум 2 часа,през деня също е доста нервен,все наръце иска.Някои има ли идея от какво може да е.Първо си мислех,че е от това,че ни растат зъби,обаче откакто зъбчето проби положението вместо да се подобри се влоши.После си мислих да не са някакви нощни колики (защото дневните изчезнаха преди месец и половина),понеже някой път като се събуди през ноща и присвива крачката и пръцка.После се почудих дали не е от противозачатъ4ните дето ги пия,понеже се започна горе-долу по същото време като почнах да ги пия,доктора ми каза че не влияели на бебето,ама знам ли.Дайте моля ви се идея какво да правя,че съм станала като зомби,а не знам той как издържа.
 

 
Виж целия пост
# 1
Здравей, Зоуи!
Първо да кажа, че и Криси преди спеше неспокойно. Сега вече по-рядко се случва, но се случва. Педито каза, че бебетата сънуват и ако са по-емоционални, може това да се отразява на съня им.
Само че моят лекар ми каза, че докато кърмя не трябва да пия и ползвам никакви хормонални таблетки и лепенки... Така че питай и някой друг лекар за това. Аз на моя му вярвам 100%, но всеки решава сам накой да се доверява.
Успех ти желая  Peace
Виж целия пост
# 2
Здравей, щом пръцка и се напъва значи е коремче, пробвай пак с копки против колики. Може да ги даваш само вечер. Консултирай се с друг лекар, за противозачатъчните. Аз пиех антибиотик за гърдите, който също "уж" не пречел при кърмене, но и аз си имах проблеми. Можеш да говориш с неговия лекар /на бебо/. Пожелавам ти скорошна почивка.  thumbsup
Виж целия пост
# 3
И ние преминахме през такъв период, при това без странични дразнители като хапчета и зъби. Дано бързо отмине!
Виж целия пост
# 4
И Йоанка е скарана със Сънчо Sad(( Докато се кърмехме я слагах на гърдата, ама сега .... шишето. Вече спи по-спокойно и се буди 1-2 пъти през ноща. Но на ръце не е искала, просто спи неспокойно

И аз мислех, че е какво ли не, че много яде преди лягане, че е гладна, че има колики ......... просто е скарана със Сънчо Sad(((((
Виж целия пост
# 5
Мъчи го коремчето бебо, а и жегите са големи. Може и от тях да се буди толкова често. Въздухът е доста сух през лятото. То ние едва издържаме през нощта, в тези горещини..
Виж целия пост
# 6
Мерси момичета за отговорите,дано да е само период.Hug
Ако е от зъбките мами с опит кажете докога продължава,само не ми казвайте до изникването на всички зъбки. #Crazy
Виж целия пост
# 7
Моя син е вече на 1г и почти 2 месеца, а неговия неспокоен сън продължава и до сега. Откакто се е родил Tired Нямам представа вече на какво се дължи... В началото мислех колики, после зъби, глад, жега. Вече няма колики, със сигурност не е гладен. Може да са зъбките, но е така още преди да започнат зъбните проблеми... Няма спасение TiredБуди се на половин-един час, върти се, буди се, понякога плаче. Надявам се просто да отмине с времето
Не можах да те успокоя, но ти съчувствам....
Виж целия пост
# 8
И ние преминахме през такъв период, при това без странични дразнители като хапчета и зъби. Дано бързо отмине!
Ние също - нормално е и ще премине Peace
Виж целия пост
# 9
О-о,ние сме си в такъв период нон-стоп Mr. GreenСлед като се отбихме и спрях да го кърмя през половин-един час спря да се буди толкова често,но пак се буди.Поне по 2-3 пъти през нощта,даже и мляко пие.Докато го кърмхе поне не се будехме и двамата,сега е ужас някакъв Cry
За противизачатъчните,обаче,консултирай се и с друг доктор.Не мисля,че е добре да пиеш хормонални лекарства докато кърмиш детето  Naughty
Виж целия пост
# 10
Ами и ние бяхме така вечер, но първия и втория месец. Капки давах от 17 часа нататък, а стаята започнах постепенно да я охлаждам с климатик, докато от 27-28градуса стигнах до 23-24. Изведнъж започна да спи по цяла нощ, но след като се беше разхладило.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия