Срамно ли е да си клюкар?

  • 2 893
  • 50
Това ми е питане - срамно и долно ли е да си клюкар в реалния живот?

Имам в предвид да обсъждаш хората, да коментираш неща, които нямат общо с твоя живот?

 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
кое е срамното?!Всеки обсъжда някой друг със сигурност.Срамно е когато инфото е изопачено и неверно
Виж целия пост
# 2
човешко е.
Клюкарството е о.к., гадно е интригантството.
Виж целия пост
# 3
кое е срамното?!Всеки обсъжда някой друг със сигурност.Срамно е когато инфото е изопачено и неверно

 Wink Аз по-скоро имам в предвид да коментираш нещо, а не да даваш инфо.
Примерно - да коментираш някоя двоика.  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Няма лошо в това да говориш с някого за трето лице- нали все пак затова имаме усти!

Лошо е, ако говориш неверни работи с цел да навредиш на лицето, или ако издаваш негови тайни.
Виж целия пост
# 5
За срамно, не знам, но е тъпо и злобно, ако с клюкарстване или по-скоро злословене, нанасяш вреда на хората. Аз добронамерена клюкарка(признавам си Blush), но си имам граници, надявам се правилни Thinking
Виж целия пост
# 6
Аз например се чуда що няма да влизаш в готварския? Кой ще ми изклюкари?
Виж целия пост
# 7
Не коментирам с хора, за които знам,че клюкарят - примерно казвам им нещо под секрет и в следващия момент те го коментират с 3-ти в мое присъствие  Shocked Ако си позволя да коментирам нещо за някого го казвам на хора,които знаят какво е дискретност. Не разпространявам лъжи за хората
Виж целия пост
# 8
Мен не ме е срам, забавно ми е.
Като остарея, ще седя на пейка пред блока и ще обсъждам младите мами: А ние едно време откъде да знаем....само в интернет четяхме...пък сега, вий.....  Naughty
Виж целия пост
# 9
кое е срамното?!Всеки обсъжда някой друг със сигурност.Срамно е когато инфото е изопачено и неверно

 Wink Аз по-скоро имам в предвид да коментираш нещо, а не да даваш инфо.
Примерно - да коментираш някоя двоика.  Mr. Green
Няма лошо в това да говориш с някого за трето лице- нали все пак затова имаме усти!

Лошо е, ако говориш неверни работи с цел да навредиш на лицето, или ако издаваш негови тайни.
Това имах предвид!
Всичко когато е в границите на нормалното няма нищо лошо!
Виж целия пост
# 10
Аз например се чуда що няма да влизаш в готварския? Кой ще ми изклюкари?

Имам лична свада и съм много обидена на модератора.  Crossing Arms


Значи случая е следния - оказва се, че се е появила нова двойка в нашия поток в университета. Много странни - тя беше сгодена, а той отличник - само чете, неизлиза.
И в един момент .. оп.
Аз съответно попитах моята колежка (често посещаваща занятия) от кога е това, а тя ми казва "Не ме интересува хорския живот, незнам".

Чудех се аз ли нещо  не съм наред, ама исках да ги обсъдим с някой и съответно да видим какво стана  с годеника, ама няма с кого.  Tired Кой прав тука?
Виж целия пост
# 11
Еми естествено,че си е човещина да го обсъдиш.Ама явно си попаднала на някой сухар Sick или на някоя дето му е била навита Mr. Green
Виж целия пост
# 12
В този случай не виждам нищо лошо. Особено пък ако имаш симпатии към някой от двамата напълно нормално си е да се поинтересуваш какво се случва в живота им. Колежката сигурно не е била на кеф.
Виж целия пост
# 13
ако всичко е ганиците на разумното обсъждане и не се преиначава информацията-не.
Пък и в края на краищата, каквото и да се *реши* тук едва ли някой ще спре да обсъжда другите Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Клюкам си ....,  Grinning
 Ама обикноивено обсъждам нещо дето съм видяла с очите си и ме е впечатлило.....
В твоя случай и аз бих била любопитна  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия