какво да избера?(автобронзати)

  • 630
  • 8
ходих на плаж вече и хванах тен.ама банския ми е триъгълници и сега се отбеляза.като сложа нещо по изрязано веднага изкача това бялото.и се чудя дали може да ползвам автобронзат на това нежно място.и какъв да избера?вие от кои дте доволни?дали да не пробвам този на джонсън?
Виж целия пост
# 1
Последно четох хубави отзиви за автобронзата на "Dove".
Виж целия пост
# 2
Не си купувай на орифлейм. От него станах на петна и близо две седмици ходих с дълги панталони.
Виж целия пост
# 3
Според мен автобронзант няма да ти помогне в случая, по скоро трябва да отидеш 2-3 пъти на солариум за изравняване на тена Thinking
Виж целия пост
# 4
Не си купувай на орифлейм. От него станах на петна

И аз ще те посъветвам същото.
Виж целия пост
# 5
Миналата година си купих на НИвея и не съм доволна.

Едно на страна, че ми се появиха петна. За това бях виновна само аz (първия път никога не успяваш да се намажеш нормално). Най гадното беше таzи гадна мириzма, която те преследва навсякъде 1 седмица.

В общи линии, не препоръчвам тоzи вид zагар.
Виж целия пост
# 6
По добре отиди на солариум 2-3 пъти и се печи Sunglasses по прашки и ли голичка Party, както предпочиташ Flutter. От автобронзанти не съм доволна, все ставам на петна  Twisted Evil
Виж целия пост
# 7
Според мен автобронзант няма да ти помогне в случая, по скоро трябва да отидеш 2-3 пъти на солариум за изравняване на тена Thinking
Peace
Колкото до Dove - аз съм от недоволните Stop
Виж целия пост
# 8
Аз съм най- доволна от Piz Buin - имат тъмен и светъл, мисля, че има и отделен продукт за лице, който можеш без притеснения да използваш на това "нежно място". Аз си ползвам пяната, която е за тяло навсякъде, включително по лицето и не съм имала проблеми, дори напротив- много съм доволна Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия