труден избор за количка

  • 583
  • 3
След 10 дневно четене по форумите съм тотално объркан търся си триколка до 300лв. спрях се на Кенгуро Круизър от Стара Загора съм и не съм ги виждал  в магазин та ме интересува модела от 2006г. с каква ширина на коша е , на второ място сме си харесали Орегон от 319лв. има ги в сайта на Стефи и искам да ги сравня по размери и качество , а може и други марки като наблагам на големи гуми и въртящ се кош задължително комбинирана.
Виж целия пост
# 1
Задължително ли триколка?Аз съм с Даяна на Кенгуру и съм много доволна Peace
Виж целия пост
# 2
а колко см. е широк коша на Даяна
Виж целия пост
# 3
След 10 дневно четене по форумите съм тотално объркан търся си триколка до 300лв. спрях се на Кенгуро Круизър от Стара Загора съм и не съм ги виждал  в магазин та ме интересува модела от 2006г. с каква ширина на коша е , на второ място сме си харесали Орегон от 319лв. има ги в сайта на Стефи и искам да ги сравня по размери и качество , а може и други марки като наблагам на големи гуми и въртящ се кош задължително комбинирана.
Бях с Кенгуру Круизър - много съм доволна - маневрена, кошът се обръща, разглобявасе максимално, гумите са големи, кошът за покупки - също, регулира се на височина дръжката. В сравнение с повечето колички кошът наистина е по-тенес, но Гери си е от едрите дечица и не мога да се оплача,че й е било тясно Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия