Как да Го накарам...

  • 13 139
  • 35
...да ми дойде?планирах си цялото лято и след 6 дни трябва да замина на морето,като мислих че вчера или онзи ден ще ми дойде,ще свърши и ще мога да ида на кола-маска.моля ви-помогнете ми...закъснява ми а трябва да го накарам да ми дойде много бързо
Виж целия пост
# 1
Пробвай с физическа умора или секс  Joy
Виж целия пост
# 2
ами със секс не става-да ми е дошло вече  Crazy
Виж целия пост
# 3
Тогава го забави за след морето
Виж целия пост
# 4
ами аз ще съм на морето цяло лято....и си правих сметка точно преди да замина,след това да се върна до софия веднага след следващия за кола и пак да си се върна.хем вторите резервации са ни за след 30-ти.много гадно така ми спретна тоя номер
Виж целия пост
# 5
Пробвай тогава с малко упражнения - като коремни преси например.
Виж целия пост
# 6
На няколко мои познати за предизвикване на цикъла изписват Дуфастон, но едва ли е редно да го пиеш без предписание.
Виж целия пост
# 7
Здрав секс е моята рецепта.
Виж целия пост
# 8
Здрав секс е моята рецепта.

Има нещо вярно  Flutter

Мой съвет е да оставиш нещата както са си. Не се меси, където не трябва. Все пак говорим за цикъл, не за природно бедствие. Ще изтраеш 5-6 дена, нали ще си на морето цял месец  Wink
Виж целия пост
# 9
Изяж 1 чаша кисело мляко с 2 прахчета ванилия вътре. Идва след около 2 дни. Незнам дали това те устройва обаче  Wink
Виж целия пост
# 10
Изяж 1 чаша кисело мляко с 2 прахчета ванилия вътре. Идва след около 2 дни. Незнам дали това те устройва обаче  Wink

Аз лично не виждам логика и зависимост между киселото мляко и ванилията и цикъла  Joy
Виж целия пост
# 11
в момента го ям това нещо.дано помогне
Виж целия пост
# 12
Изяж 1 чаша кисело мляко с 2 прахчета ванилия вътре. Идва след около 2 дни. Незнам дали това те устройва обаче  Wink

Аз лично не виждам логика и зависимост между киселото мляко и ванилията и цикъла  Joy


Ей знаех си че ще ми се смеете.  Joy Wink И аз не виждам логика, но бяха ми го казали и съм го пробвала 2 пъти. Незнам дали беше съвпадение или не, но и 2та пъти ми дойде почти веднага. Поне е безобидно и вкусно.  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
ако подейства ми ставаш любимка от всякъде.който иска да се смее-само да подейства
Виж целия пост
# 14
Пък ти ни информирай какво става.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия