ЕЛЕА-зелената серия

  • 1 373
  • 12
Има ли доволни?

Аз я ползвам от месец и съм страшно доволна WinkПърво,4е пъпките ми намаляха/да не кажа из4езнаха по4ти/ и второ няма я лъскавината която се полу4аваше като постоя малко на слънце Laughing

Хайде,4акам и вашите отзиви Wink
Виж целия пост
# 1
Аз също ползвам зелената серия на Елеа и съм доволна.
Виж целия пост
# 2
 Моята кожа е смесена, нямам пъпки, но е мазна в Т-зоната. Ползвала съм само матиращия крем от зелената серия и кожата ми стана още по-мазна. Явно не е подходящ за моя тип кожа.
Виж целия пост
# 3
Моята кожа е смесена, нямам пъпки, но е мазна в Т-зоната. Ползвала съм само матиращия крем от зелената серия и кожата ми стана още по-мазна. Явно не е подходящ за моя тип кожа.

А съм със същия тип кожа и за съжаление лъщенето и при мен го има. Отдавам го на слънцезащитния фактор. Решението е да слагам матираща пудра върху крема.
Виж целия пост
# 4
В момента и аз използвам зелената серия и от измиващия гел и тоника и аз съм доволна,но от матиращия им крем не  Naughty Излязоха ми черни точки от него...сега си ползвам на Гарние-то с екстракт от грозде и е екстра  Flutter
Виж целия пост
# 5
Само да поясня,4е ползвам млякото,измиващия гел и тоника Peace
Виж целия пост
# 6
Моята кожа е смесена, нямам пъпки, но е мазна в Т-зоната. Ползвала съм само матиращия крем от зелената серия и кожата ми стана още по-мазна. Явно не е подходящ за моя тип кожа.

  И аз не съм доволна!  Wink
Виж целия пост
# 7
Аз не съм ползвала цялата серия. Ползвала съм ексфолиращия гел за лице и маската и съм доволна. Определено дават резултати!

Виж целия пост
# 8
Моята кожа е смесена, нямам пъпки, но е мазна в Т-зоната. Ползвала съм само матиращия крем от зелената серия и кожата ми стана още по-мазна. Явно не е подходящ за моя тип кожа.

Аз съм със същатата кожа, но крема при мен имаше супер ефект. Даже почна да ми изсушава много кожата и временно съм го спряла.
Виж целия пост
# 9
ползвала съм измиващия гел и кремът със спф 25 - доволна съм!
Виж целия пост
# 10
Купих си зелената серия. Ползвах я малко и отиде на боклука. Конкретни оплаквания нямам, просто нещо не ми допадна (което често се случва с евтината козметика).
Виж целия пост
# 11
Аз също ги ползвам от миналата година и съм много доволна по нищо не отстъпват на "марковите".
Виж целия пост
# 12
Новата синя серия също е много добра Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия