Детски психолог-5г.момче

  • 428
  • 2
Здравейте мамчета,
За първи път се регистрирам и надничам в този сайт, но чувам само хубави неща и се надявам да ми помогнете и на мен. Синът ми е на 5 г. Много е лъчезарен, духовит и емоционален. (е нашто гарче си най..) Използвам тези термини не случайно. Това лъчезарно и емоционално дете според мен има някаъв проблем. На няколко пъти ми казва и прави неща, които не са присъщи за неговата възраст.
1. Преди време си играеше с един колан от плат и си го уви около врата и ми каза "Мамо помогни ми да се завържа на лампата за да се удуша?!" newsm78 Опитах се да не показвам, че се ужасих, но го попитах "Защо искаш да се удушиш?" Той отговори "Ами защото само правя бели и не слушам."
2. Преди една седмица беше болен и баща му го гледаше. По време на следобедния сън той си е хапал коленете, защото е искал да става, а не да спи.
3. В петък го взех от градина и видях странни белези около нослето. На въпроса какво се е случило ми отговори, че той сам се е драскал, защото госпожите го ядосвали, карали го да ходи бос на вън, да спи...

Като предистория мога  да ви кажа, че от 1г. ходи на градина и там определено не му харесва: въпреки, че  е доста едър другите деца го бият, а той не им отвръща защото децата щяли да го "искажат" на г-жите, а самия той не ги "исказва" (много странен термин, но този използват). Понеже не е терикат, когато другите направят беля успяват да го натопят него и госпожите само го наказват и му се карат. Със сигурност не съм изчерпателна, но в общи линии е това. Съпругът ми мисли, че преувеличавам, а аз усещам, че нещо не е наред. Очаквам да ми помогнете за добър детски психолог, психоаналитик и аз не знам точно какъв специалист ми трябва.
Виж целия пост
# 1
Мисля, че интуицията ти не те лъже. Говорете със специалист.
За съжаление не мога да ти препоръчам такъв - виж в Здравния форум.
Виж целия пост
# 2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105138.0
Виж тази тема
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия