Колко време най - рано след забременяване може това да бъде установено?

  • 1 250
  • 5
Момичета, здравейте. Можете ли да ми кажете с тест за бременност кога най - рано мога да разбера, че съм бременна. При предишната ми бременност го установих седмица преди датата, на която трябваше да ми дойде, т.е. в началото на втората седмица след овулацията...
Виж целия пост
# 1
Това е строго индивидуално.Зависи от покачването на ЧХГ - при всяка бременност е различно.Според едни научни изследвания при заченато момче ЧХГ се покачва по - бързо.Не знам доколко е вярно, но аз установих бременността си преди закъснението също/ с тест/, и имам момче Laughing
Виж целия пост
# 2
Това е строго индивидуално.Зависи от покачването на ЧХГ - при всяка бременност е различно.Според едни научни изследвания при заченато момче ЧХГ се покачва по - бързо.Не знам доколко е вярно, но аз установих бременността си преди закъснението също/ с тест/, и имам момче Laughing

Супер  coolcool
Виж целия пост
# 3
Цитат
При предишната ми бременност го установих седмица преди датата, на която трябваше да ми дойде, т.е. в началото на втората седмица след овулацията...
Явно при теб бързо се покачва ЧХГ. Тогава може ден преди датата, за да няма разочарования.
Виж целия пост
# 4
Аз го разбрах 2 седмици преди датата, на която трябваше да ми дойде! Thinking Сега като го пиша ми звучи малко нелогично... newsm78
Виж целия пост
# 5
Аз го разбрах 2 седмици преди датата, на която трябваше да ми дойде! Thinking Сега като го пиша ми звучи малко нелогично... newsm78
Ами, абсолютно нелогично е, както ти звучи.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия