Какво правите, когато прекалите?

  • 1 946
  • 33
Днес ми е лошо, боли ме глава, не съм си доспала, трябва да ми дойде и................. изядох 3 шокоада #Crazy А аз шоколад не обичам много и ям 2 пъти в годината Embarassed Сега ми лепне устата, ужасно ми е сладко и ме е яд, че така се подадох на настроението Sad Много рядко ми се случва Rolling Eyes
На вас случва ли ви се често? Какво правите, като преядете или се изкушите с нещо пагубно за фигурата?
Оф, точно свърших с диетата!
Виж целия пост
# 1
Викам си "Виж се какво си прасе!". Действа ми отрезвяващо. Е, временно. Embarassed
Виж целия пост
# 2
Поне веднъж седмично ми се случва Embarassed Без сладко просто не мога за дълго, но пък и аз не съм привърженик на никакви диети и ограничения,просто се движа по много Peace
Виж целия пост
# 3
Е, стига де, ще премине, пий повече вода, за да не ти лепне устата. Тягоснто ти е заради това, че ще ти идва, повече, отколкото заради шоколада.
Виж целия пост
# 4
Преди се мразех,сега се щадя и изпитвам повече съчувствие към себе си. LaughingНа следващия ден започвам отново диетата или преяждането.
Виж целия пост
# 5
Е, стига де, ще премине, пий повече вода, за да не ти лепне устата. Тягоснто ти е заради това, че ще ти идва, повече, отколкото заради шоколада.

 newsm10 или хапни малко лимон, и аз мисля че се чувстваш ужасно не заради шоколада а заради предстоящият ти цъкил  thumbsup
Виж целия пост
# 6
Без това си прекалила със сладкото, хапни нещо соленко да ти се оправи вкуса в устата. Wink
Виж целия пост
# 7
Станалото -  станало Grinning. Казвам си, че повече няма да се тъпча така (с шоколад), до следващият път Laughing
Виж целия пост
# 8
Отдавна не ми се е случвало да прекалявам, но преди след преяждане си правех разтоварващ ден на следващия ден. Хапвах само кисело мляко и някой и друг плод (най-вече ябълки). Това определено помагаше да се почувствам отново добре  Simple Smile
Успех!
Виж целия пост
# 9
Ами яд ме е и се заричам, че повече няма да правя така.... до следващия път.  Mr. Green
Виж целия пост
# 10

Затварям си очите, когато минавам покрай огледалата  Sick Animal Pig
Виж целия пост
# 11

Затварям си очите, когато минавам покрай огледалата  Sick Animal Pig

Е, стига де. Като се гледаш в огледалото ще имаш по-голям стимул да не ядеш шоколад.  Peace
Виж целия пост
# 12
Аз проблем с килограмите нямам, даже напротив - хапвам стабилно, за да не свалям, но се мразя ужасно, като се натъпча. В събота бяхме на сватба и се наядох зверски просто...После до вечерта не можах място да си намеря и само пъшках охках и се оплаквах /ми, т,ва правя - мрънкам/.
Виж целия пост
# 13
Е, стига де. Като се гледаш в огледалото ще имаш по-голям стимул да не ядеш шоколад.  Peace

 ooooh! Ефектът е временен  Tired
Виж целия пост
# 14
Най-добрият начин да устоиш на изкушението е да му се отдадеш! Wink
С едно преяждане светът не свършва, нито вярвам, че ще се отрази пагубно на фигурата. Хапвайте си сладичко, заслужава си мига. Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия