Какво ще стане с бюста ми?

  • 1 873
  • 42
Здравийте мами,
понеже винаги съм се радвала на красив и стегнат бюст и можех да си позволявам да ходя и без сутиен а сега става все по-голям  и по-голам та ме е страх, че ще "се скапе" след като родя и кърмя. Така ли е? Или не е задължително и при всеки е различно. Приятелки ми казват, че няма да увисне и пак ще се стегне, но аз много се безпокоя, все пак това ми е едно от достойнствата, не че неай-важното но все пак си е мое newsm12
Моля кажете при вас как е!
Виж целия пост
# 1
Каквото стане през бременността- това ще е, всичко зависи от кожата ти.
Кърменето няма да повлияе.
Виж целия пост
# 2
Нищо не можеш да направиш, не мисли за това. Мажи се с нещо и се  Praynig
Виж целия пост
# 3
Носи сутиен по време на бременността -удобен и добре подържащ!
Виж целия пост
# 4
Нищо не става.Същия си е,както и преди,само,че е малко по-малък.Мен това ме устройва напълно,защото не обичам големи бюстове.Ходя си спокойно без сутиен Peace
За протокола-кърмих една година-допреди 2 месеца.
Виж целия пост
# 5
Каквото стане през бременността- това ще е, всичко зависи от кожата ти.
Peace
Виж целия пост
# 6
Каквото стане през бременността- това ще е, всичко зависи от кожата ти.
Кърменето няма да повлияе.
Така е! При мен имаше доста неприятни последици - гърдите ми никога не са били големи, сега са още по-малки, но по-страшното е, че формата им се промени драстично и гравитацията ги пое. Но при мен бюстът беше нарастнал много - от 84см на 110см. Има обаче много жени, при които гърдите си възвръщат предишната форма, пожелавам ти да си една от тях!!!   bouquet
Виж целия пост
# 7
Каквото стане през бременността- това ще е, всичко зависи от кожата ти.
Кърменето няма да повлияе.
Peace
Виж целия пост
# 8
От 6-я месец започнах да спя със сутиен и все още така карам. Така ще бъде докато кърмя. За сега разлика няма, дано така си и останат.
Виж целия пост
# 9
ще ти кажа как е при мен. като бях бременна бюста ми нарастна доста-аз по принцип съм и с голям бюст.въпреки,че се мажех и сутрин и вечер-стриите още тогава ми бяха гарантирани/другаде по тялото нямам/.сега вече са доста явни и гърдите ми се струват доста отпуснати...извода е,че ако си предразположена към стрии с каквото и да се мажеш - няма да ти помогне.а за отпускането на бюста-ако има някоя мама с голям бюст,която е кърмила и след това отново се радва на предишните си форми-радвам се за нея Peace.аз не съм от тях.  newsm68newsm68
Виж целия пост
# 10
Зависи от кожата ти и не кърменето разваля бИУста, а бременността. Аз имах хубави гърди и си ги харесвах, но за съжаление обиколката ми през бременността нарастна драстично и ефекта няма да ти го описвам Sad
Виж целия пост
# 11
! При мен имаше доста неприятни последици - гърдите ми никога не са били големи, сега са още по-малки, но по-страшното е, че формата им се промени драстично и гравитацията ги пое. Но при мен бюстът беше нарастнал много - от 84см на 110см. Има обаче много жени, при които гърдите си възвръщат предишната форма, пожелавам ти да си една от тях!!!   bouquet
  Същото стана и при мен!  Peace
Виж целия пост
# 12
 И при мен се върна към старото си положение и сега си е точно както преди да забременея. Майка ми е кърмила 3 деца и бюста и сега е като на 20 годишна, но имам приятелка при която направо се получи трагедия от едно дете. Много е относително. Пожелавам ти да успееш да го запазиш.  bouquet
Виж целия пост
# 13
Моя бюст също не е голям. По време на първата беременност не нарастна кой знае колко много. Кърмих относително малко време, но пък с помпата му разказвах играта яко. После си беше съвсем същия. Сега с втората бременност положението с големината е същото, но какво ще стане след като спра да кърмя незнам. Надявам се да е както с първата бременнос6.
Виж целия пост
# 14
! При мен имаше доста неприятни последици - гърдите ми никога не са били големи, сега са още по-малки, но по-страшното е, че формата им се промени драстично и гравитацията ги пое. Но при мен бюстът беше нарастнал много - от 84см на 110см. Има обаче много жени, при които гърдите си възвръщат предишната форма, пожелавам ти да си една от тях!!!   bouquet
  Същото стана и при мен!  Peaceи при мен стана така
Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия