Помогнете - как да инхалирам с Бейби Халер 1,5 год. ми дъщеря - пищи

  • 871
  • 6
Не мога да постигна съдействие от страна на дъщеря ми - година и половина - при употреба на Бейби халер-а.
Показах и го като на игра, дишахме през него всички под ред (дори 4 годишната и братовчедка), дадох и го да си поиграе с него. Поставяше си го на коремчето, на главичката, на устата и и беше итересно, докато не се опитах да го използвам по предназначение.
От друга пациентка на лекуващитя ни лекар разбрах, че тя го дава насила и (логично е) докато плаче детето вдишва по-дълбоко и ефективно. Готова съм да го направя, щом е единственият начин, но ако пък има и друг...
Споделете своя опит, моля ви, Майчета.
Виж целия пост
# 1
Не се притеснявай, детето ще свикне.Моята дъщеря беше започнала сама да си го държи като на игра.Но наистина ако детето се разреве вдишва по добре лекарството.Просто ти трябва повече търпение и упорство.
Виж целия пост
# 2
Ползвайте го когато детето спи-обърнете го настрана, пръснете в балончето , подпрете бейби-Хелер на възглавничка и приближете до лицето без да го допирате-на около 1 см. Оставете за 15 минути... и готово...

Става и така-от опит на педиатър Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Напротив, когато реве детето изобщо не вдишва по-добре. Точно обратното. По време на рев въздуха който се поема не е с цели дробове , т.е. е повърхностно и доста по-краткотрайно ( както при кучешкото дишане, мале какво обяснение само дадох за пример, ама аз за да си го представите по-хубаво Heart Eyes).
Както е писал и нашия доктор по-горе, най-юбаво се вдишва по време на сън. Аз така процедирам обикновенно с бебката, макар че понякога просто няма начин Blush
Виж целия пост
# 4
Напротив, когато реве детето изобщо не вдишва по-добре.
Точно обратното е! Simple Smile
При плач има много дълбоко вдишване. Бейби-Х е с клапа, така че при издишване всичко излиза навън...
Виж целия пост
# 5
Явно говорим за различни начини на рев Laughing
Виж целия пост
# 6
Бързам да ви се похваля - имаме голям напредък.
Андреа онзи ден не плака изобщо, а пък вчера прие съвсем спокойно идеята, че ще дишаме на "дишалката". Търпеливо, със спокоен глас се утешаваме, пеем спокойни песнички и обяснявам, че само дишаме и няма нищо страшно и тя в един момент го разбра.
Пожелавам успех и смелост на всички майки, които имат такъв проблем и благодаря на всички, които се присъединиха със съвет.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия