Къде е това място.

  • 926
  • 6
Преди време гледах снимки у еднапозната, за съжаление нямам в момента нейни координати. Та въпросното място е някъде по черноморието.Морето е СУПЕР ПЛИТКО. Има масички и столове във водата, супер изглеждаше на снимките. Ако някой се сеща къде е това местенце, моля ви пишете. Предстои ни лято, а още не сме решили къде, разполагам с двама калпазани, единия на 9, другия на 2 и 8 месеца. Хем искам да ги заведа, хем от сега тръпна от ужас, като си представя как ще тичаме с баща им след малкия основно.Дайте идеи за хубаво , сносно в ценово отношение място.
Виж целия пост
# 1
Ами, чувала съм, че на Лозенец е така, но не съм ходила.
Виж целия пост
# 2
Да не става дума за бар "Зангадор "в Китен?
Виж целия пост
# 3
Незнам, затова търся инфо. Просто беше супер. Пиеш си колата , а хлапето до тебе си рови с лопатки и кофичка. Много готино беше, но не си спомням името на мястото. Мисля, че имаше нещо като "морие" накрая, ама като се замисля, едно ли е: Черноморец, Крайморие, Поморие, Приморско.... Знам ли? Дано се сети някой.
Виж целия пост
# 4
Да не става дума за бар "Зангадор "в Китен?
И аз за него си помисих.Той май е единствения,за който се сещам newsm78
Виж целия пост
# 5
Това е Зангадор - гр.Китен
Лошото е, че плажа е пренаселен, почти няма място без чадъри и шезлонги. Иначе наистина е плитко и се виждат рибки във водата. Има много морски атракции - надуваеми комплекси в морето, които изкушават децата.
Виж целия пост
# 6
Зангадор!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия