много сладки джапанки

  • 802
  • 11
Мами, днес купих от магазин на Бокал, супер сладки, меки и удобни джапанки за бебоци, с ластик отзад и мотив на мечо поух за 4,20 стотинки
Има и едно около 5,6 лв, подобен модел, но много твърди и не ми харесаха
За инфото, най големия номер  е 21, 22 ,ина4е друго пише отдолу
Много добра морска оферта,дано ги има в всички Бокали Hug
Виж целия пост
# 1
А от кой Бокал ги купи и дали ще има по другите по-големи номера? newsm78
Виж целия пост
# 2
ЛюЛИН, ами казаха 4е няма ама не знам
питай
Виж целия пост
# 3
Мами, днес купих от магазин на Бокал, супер сладки, меки и удобни джапанки за бебоци, с ластик отзад и мотив на мечо поух за 4,20 стотинки
Има и едно около 5,6 лв, подобен модел, но много твърди и не ми харесаха
За инфото, най големия номер  е 21, 22 ,ина4е друго пише отдолу
Много добра морска оферта,дано ги има в всички Бокали Hug
Благодаря за инфото и честито  bouquet
Виж целия пост
# 4
В София сити Център имаше такива супер сладурски по 20лв, от 18 номер започваха.
Виж целия пост
# 5
И аз днес ги видях тези на Бокал,но наистина са много твърди
Виж целия пост
# 6
а до кои номер са?
Виж целия пост
# 7
Аз вчера купих страхотни джапанки от един спортен магазин в подлеза на НДК, като застанеш с лице към ескалатора за базар София му се пада от дясно (разбрахте ли ме  ooooh!) 11лв, много мека подметка, огъва се чудесно с ластичка отзад. Жълто-оранжеви с рибра. Страшно съм доволна!
Там имаше и гумени сандалки по 12лв, и разни други много сладки летни обувки - изобщо не подозирах, че има детски обувки за съвсем друго влезох...

Иначе имахме едни джапанки за 3лв от пазара със свирки отзад, и писукат като ходиш, но Мишо изобщо не можеше да ходи с тях, много дебели и твърди бяха подметките, а и ги бях взела вече почти омалели...
Виж целия пост
# 8
И аз днес ги видях тези на Бокал,но наистина са много твърди
Чоча, да едните са много твърди, аз затова купих другите ,които са меки4ки ,даже ароматизирана гума имат, хихихи,твърдите са неудобни, така ще ни стоят
Имам снимка
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=849246
Виж целия пост
# 9
Видях ги и тях,но те са на друга номерация.Имаше 15 номер и като питах продавачката какво ще рече това и тя ми каза  еми според зависи от крачето.Видях,че я мързи дагледа и й теглих една
Виж целия пост
# 10
Видях ги и тях,но те са на друга номерация.Имаше 15 номер и като питах продавачката какво ще рече това и тя ми каза  еми според зависи от крачето.Видях,че я мързи дагледа и й теглих една
ами наште са 14 номер и отговарят 21/22
15 ще са 22 23 това е добре
ама как сладко миришат хихихи
много ги мързи милита ама аз ги правя диви и щастливи,не ми пука,все пак плащам Hug
Виж целия пост
# 11
Купих на моя син подобни джапанки - с ластик отзад - само дето мотивът беше Батман - има ги в червено, лилаво и синьо. Той носи 23 номер, но тези са друга номерация - 16 му стана, 15 също, но я беше изпънал докрай, че са му по-дебели крачетата. Само за 4 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия