бебка има ангина...сега е мой ред

  • 681
  • 4
моята принцеса има гнойна ангина...от в4ера е на АБ - Дурацеф...
дано се оправи,за сега е още рано да има повлияване от него... 
но темата ми е за мен  осещам ,4е и аз се разболявам от летния вирус,запушен ми е носа,в гърлото ме дращи,разтроена съм и съм като парцал отпаднала... 
моля,дайте савет какво да пия,4е да не се задълбо4и болестта...няма на кой да оставя болната си щерка,4е да ида на лекар...  знам,4е няма да ми кажете пий тоз и тоз АБ,но ако знаете нещо ,без рецепта ,казвайте... 4удя се дали да не пия чай от лайка с мед и лимон ... това правя и на Деби... оффф ,незнам..помагайте,моля. Praynig
 
Виж целия пост
# 1
Ами вземи си таблетки за смучене /Хексоралетен ти препоръчвам/, Нурофен Стоп колд - облекчава болката и повлиява добре другите симптоми при настинка и грип /включително и запушения нос/. Плодове, зеленчуци. Бързо да се оправяте с бебка!
Виж целия пост
# 2
Аз при първи признаци давам на малката и вземаме и ние Осцилококцинум.Пий вит.С,най-добре лимони.А за гърлото ти препоръчвам  бонбони за гърло Koflet на Хималая,малко са люти като ги смучеш,но са страшно ефикасни,и не са скъпи (10 бр. за 1.30 лв.).Оздравявайте бързо!
Виж целия пост
# 3
При първи признаци на болест, веднага пия цитросепт и съм много доволна.
Виж целия пост
# 4
Отиваи на лекар.Да не стане по- зле.И ние вчера спряхме АБ. Бяхме с ангина.Да оздравявате
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия