Какво сте използвали против стрии?

  • 2 363
  • 47
Здравейте!
Аз съм в 16-та седмица и все още не може да се каже, че имам коремче, но започва да се появвява и се чудя какво точно да използвам, за да не ми се образуват стрии.Препоръчаха ми на "Дева", но ми се ще да чуя и други мнения.Вие какво сте ползвали?
Виж целия пост
# 1
аз ползвах дева и съм доволна стрии ми се появиха след раждането малко, има и други по хубави маркови мазила , но те не ми бяха по джода  Wink
Виж целия пост
# 2
аз ползвам бебешкото олио на Нивея и засега нямам нито една стрия-в 20 г.с.съм.При първата бременост също ползвах това олио и съм много доволна.Трябва да си мажеш гърдите, корема, дупето и краката.Появата на стрии зависи от еластичноста на кожата ти, при еластична кожа дори без да се мажеш няма да ти се образуват стрии и обратното.Но ти препорачвм да се мажеш.Някои ползват маслата на Икаров.
Виж целия пост
# 3
Дева  Peace
20 кг качих, но нямам нито една стрия.. Мажех се всяка сутрин  Wink
Виж целия пост
# 4
 Аз също ползвав Дева и олио на Икаров също е мн добро.
Но все пак всичко си зависи от еластичноста на кожата аз не можах да си спася гърдите но................ hahaha Joy Laughing
Виж целия пост
# 5
Перкутафеин. За вече получили се стрии.....ефект- Naughty
Виж целия пост
# 6
Аз ползвах на Avon.Имах малко стрии от първата си бременност по гърдите и ханша и не знам дали се получиха още и при втората ми бременност!
Според мен всичко зависи от типа кожа!
Аз нямам нито една стрия по корема,въпреки че не съм се мазала сериозно,а моите две сестри имат доста,а се мажеха непрекъснато!Майка ми също има.Мисля си,че имам кожата на баща си,а сестрите ми на майка ми!
Виж целия пост
# 7
Чико. Качих 12 кг. Мажех се сутрин и вечер, стрии нямам.
Виж целия пост
# 8
Аз ползвам крема против стрии на Vichy и мога с гордост да заявя, че по коремчето нямам нито една стрия!!! /за разлика от дупето, където си имах от преди/:D Наистина е скъпичък, но при по-икономично ползване... аз се мажа почти всяка вечер и сега свършвам втората туба, а започнах след 4-тия мес. Препоръчаха ми го няколко приятелки, които родиха преди мен и всички са супер доволни! Grinning
Виж целия пост
# 9
Здравейте!
Аз съм в 16-та седмица и все още не може да се каже, че имам коремче, но започва да се появвява и се чудя какво точно да използвам, за да не ми се образуват стрии.Препоръчаха ми на "Дева", но ми се ще да чуя и други мнения.Вие какво сте ползвали?
Мазах се 10-тина дни с бебешко олио на Пенатен и спрях - стрии нямам PeaceВсичко е до кожа според мен newsm78
Виж целия пост
# 10
На Mustela и на Avent ползвам редувам ги.
На Mustela ми е доста мазничък, а пък на Avent прекалено попиващ и не мога да реша кой от 2та ми харесват повече.
След като родя ще споделя за резултат  Flutter
Единственият недостатък е, че са скъпички и бързо се хабят аз се мажа сутрин като стана и вечер като лягам, 1 опаковка ми стига почти за месец.. а това са си 34-35 лева за Мустела и 27-28 май беше на Авент, хич не са малко пари  Crazy
Виж целия пост
# 11
LIERAC - Phytolastil Gel  Peace
Виж целия пост
# 12
От 12 г.с. ползвам Чико, след това вечер започнах да се мажа с маслото на Икаров, а сутрин с Чико. Сега се мажа с GERnetic - стрии имам и то доста по гърдите и по бедрата. Засега нямам единствено на корема. Май наистина всикчо е до кожа и аз се примирих вече със стриите!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Ползвах олиото и масажния крем на "Кокона".По корема нямам стрии, но по гърдите- Confused
Виж целия пост
# 14
Нищо  специално,ползвах си мляко за тяло,каквото и сега си ползвам,но нямам нито една.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия