Какво количество каша трябва да изяжда?

  • 735
  • 10
Здравейте, момичета!

Започнах да захранвам с оризова безмлечна каша на Хип. На опаковката пише, че 20г каша се разтваря в 200мл АМ. Въпросът ми е какво количество каша трябва да достигнем /сега давам по 2-3 лъжички/?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Здравейте, момичета!

Започнах да захранвам с оризова безмлечна каша на Хип. На опаковката пише, че 20г каша се разтваря в 200мл АМ. Въпросът ми е какво количество каша трябва да достигнем /сега давам по 2-3 лъжички/?  newsm78
Аз давах на Милупа и се ръководех от грамажа на АМ - например  4-я месец - 140-150 мл Peace
Виж целия пост
# 2
а защо безмлечна,аз давах млечна вместо едно хранене  bouquet
Виж целия пост
# 3
Безмлечната можеш да я правиш с АМ, което пие бебето. С млечните каши е по-лесно-разтварят се с вода, но безмлечните са по-безопасни, защото  бебчето не приема чрез тях сухо мляко или АМ, различно от това, което пие по пр инцип.
Виж целия пост
# 4
Като захраниш с кашата постепенно стигаш до грамажа,който се препоръчва за вашата възраст.Виж отзад на кутията Peace
Виж целия пост
# 5
За всяка каша е различно и най-добре следи отзад какво пише. Трябва да достигнеш това количество, което отговаря на възрастта ви в зависимост от кашата  Peace
Виж целия пост
# 6
ами гледам да е количеството на АМ около 150-160 мл., след като сме се захранили
Виж целия пост
# 7
благодаря за отговорите  Hug

ами гледам да е количеството на АМ около 150-160 мл., след като сме се захранили

ще постъпя така, защото на кутията няма таблица за грамажа според месеците  Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 8
благодаря за отговорите Hug

ами гледам да е количеството на АМ около 150-160 мл., след като сме се захранили

ще постъпя така, защото на кутията няма таблица за грамажа според месеците Hug Hug Hug


Сигурна ли си за таблицата, че няма  newsm78 много странно ми се вижда. Виж тогава сайта на фирмата и там би трябвало да има нещо.
Виж целия пост
# 9
Като захраниш с кашата постепенно стигаш до грамажа,който се препоръчва за вашата възраст.Виж отзад на кутията Peace
Peace
Виж целия пост
# 10
За всяка каша е различно и най-добре следи отзад какво пише. Трябва да достигнеш това количество, което отговаря на възрастта ви в зависимост от кашата  Peace

точно така мисля и аз  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия