Тропик тен?

  • 573
  • 6
 Момичета, днес в Бургас случайно минавах по една забутана уличка и видях студио за Тропик тен Thinking Не съм и чувала,че има такова нещо в града Laughing Та мисълта ми е....това всъщност изкуствен тен някакъв ли е....бях гледала една серия " Приятели " , в която Рос ходи май на такава процедура и отнесе доста пръскания Laughing Та това ми е питането, а пък ако някоя от Вас го е и пробвала ще ми е полезно да сподели за резултата  bouquet
Виж целия пост
# 1
Изкуствен тен е, най-вероятно е нещо такова
Виж целия пост
# 2
Изкуствен тен е, най-вероятно е нещо такова
Аха...мерси за линка, това ще да е...
Цифрите определон са си сериозни, дали някое момиче знае подробности....за това дали е нужна еднократна процедура или повече newsm78
Виж целия пост
# 3
Цифрите определон са си сериозни, дали някое момиче знае подробности....за това дали е нужна еднократна процедура или повече newsm78

Едва ли от една процедура ще станеш като да си ходила на море, но сигурно има някакъв ефект макар и малък. Предимството на този тип почерняване е, че е равномерен тена и не остават петна.
Виж целия пост
# 4
Мисля че са 3 тоналности .Моя роднина беше тази година абитурентка и си направи такъв тен 

 със 2процедури,като вторато напръскване е за по-дълготраен тен и е по-евтина.
 
Изкарва около 2 седмици.
Виж целия пост
# 5
И аз съм се заинтригувала, и случайно разбрах в студиото, където ходя на курсове за козметичка, има такава процедура. Разпитвах мацката, каза 4е струва 18 лв(което не ми се вижда никак много), и издържа до 3 седмици. Първите 10 часа не трябвало да се мокриш изобщо. Мисля да пробвам, ама да видим кога. newsm78
Виж целия пост
# 6
Цифрите определон са си сериозни, дали някое момиче знае подробности....за това дали е нужна еднократна процедура или повече newsm78

Едва ли от една процедура ще станеш като да си ходила на море, но сигурно има някакъв ефект макар и малък. Предимството на този тип почерняване е, че е равномерен тена и не остават петна.
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия