Изгаряне на слънце с отичане на краката-помощ!!!!!!!!!!!!!

  • 4 468
  • 4
Мили мами,дайте ми съвет какво да правя.Бях на плаж и изгорях.Имам разширени вени и ми отекоха от коляното на долу краката.Получиха се и ситни червени точици като спукани капилярчета.Навсякъде по изгорялото под коляното.!!!!!!!!????? Weary  Nature Sunny newsm17
Виж целия пост
# 1
Мили мами,дайте ми съвет какво да правя.Бях на плаж и изгорях.Имам разширени вени и ми отекоха от коляното на долу краката.Получиха се и ситни червени точици като спукани капилярчета.Навсякъде по изгорялото под коляното.!!!!!!!!????? Weary  Nature Sunny newsm17
Една приятелка така бе изгоряла преди години - сещам се, че мажеше с Дефламол, слагахме оцет+вода, кисело мляко и така....
Виж целия пост
# 2
Pantenol spray
Виж целия пост
# 3
Иди на лекар! Най-добре да те намажат с някакъв мехлем за изгаряния. Аз се мазах с дефламол при едно такова изгаряне.
Виж целия пост
# 4
Мама беше изгоряла зверски едно лято. Освен студените компреси и млякото цяла нощ, после я мазах и с Дефламол. Но и останаха големи лунички по гърба.
Не си писала от къде си. В Пирогов има клиника по изгарания. някои от слънчевите ги водят и 3та степен на изгаране.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия