Бъдещи майчета как се справяте с летните жеги?

  • 1 993
  • 45
Здравейте бъдещи мами
Искам да ви попитам как се справяте с ужасните жеги. Имам чувството, че нищо не може да ми помогне и сякаш отвътре ме гори. При вас как е ?
Виж целия пост
# 1
Гелдам да излизам сутрин по-раничко или вечер.Иначе си стоя у дома със затворени прозорции пуснат климатик.Общо взето избягвам да излизам в тия жеги,защото никак не ми понася.
Виж целия пост
# 2
Мани, не питай!  Sad По цял ден си стоя вкъщи и вече се побърквам! smile3514
Виж целия пост
# 3
На мен все така ми се случва, че излизам в най-голямата жега. Абе, не ми е хич комфортно, но гледам да вървя по сянка и не се качвам на градски транспорт. Никога не съм се изпотявала, но сега ми е доста горещо и се изпотявам.  Мечтая си за
Виж целия пост
# 4
Ако излизам ще е 9-9:30 и до 12 13 гледам да съм си в къщи!
В къщи вече е лесно климатика решава проблема, но дори и сутрин е много горещо и ако не е пуснат климатика имам чуството, че ще се задуша..толкова ми е задушно  Sick
Виж целия пост
# 5
Ами стоим си в къщи на прохлада, в тая жега не излизаме. Надвечер я изкарвам за малко. Знам че е недостатъчно, но няма как.
Виж целия пост
# 6
ами гледам да не излизам около обяд, че не мога да дишам. смятам да отскоча до моренцето и малко на планина, че в софия е ужасно.
Виж целия пост
# 7
В къщи и в офиса с климатик.А навън възможно за най-кратко време
Виж целия пост
# 8
Ами, в тази жега си е трудничко. Но спазвам правилото на един мой познат /голям зевзек/ да си "пускам климатика и да правя пестеливи движения с клепачите"  newsm62
Виж целия пост
# 9
Стоя си вкъщи, но въпреки това е непоносима горещина! Sad
Виж целия пост
# 10
Много е неприятно, докато си на прохладно място е добре, но все се налага да излезеш понякога и тогава вече е ад. А пиете ли повече течности от обикновенно?
Виж целия пост
# 11
Аз миналата година бременеех по това време, докато все още ходех на работа от къщи в колата и после в офиса все на климатик, вечер по същата схема, после по цял ден у дома на 18 градуса Crazy, мъжа ми ходеше с пуловер hahaha
Мислех, че от бременността не търпя жега, ама сега е същата работа, дребо не е излизал от 3 дни, освен на балкона вечер Crazy
Виж целия пост
# 12
с бира как  beer beer3 beer

По принцип с климатик на работа, вкъщи с венилатор, ама не ми е по- топло отколкото други лета, дано така да остане  Praynig
Виж целия пост
# 13
с бира как  beer beer3 beer

По принцип с климатик на работа, вкъщи с венилатор, ама не ми е по- топло отколкото други лета, дано така да остане  Praynig
Браво майче - само така с биричка. Дано до края да не ти стане още по-усилно от други лета;-)
Виж целия пост
# 14
И аз гледам да си поседявам повечко в къщи, не че тук е по-добре, но поне няма слънце. А вече хич не ме свърта на едно място #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия