купих си колаген на напитка

  • 3 172
  • 10
да видим какво ще се получи! препоръча ми го инструктора във фитнеса, че да не си повредя ставите, докато свалям килограми след раждането. една приятелка ми подметна, че щом е колаген сигурно ще действа и на кожата:).
някой пробвал ли е и какви са отзивите?
Виж целия пост
# 1
Мами, сигурно ще ви подразни това, че избутвам темата, но наистина ми е интересно, ако някой е пил, да ми каже как се е чувствал. Освен върху ставите, дали е имало ефект и върху тургора на кожата?
Виж целия пост
# 2
Колагена е за стави. Кажи нещо повече: на коя фирма е, как се пие
Ако имаш проблем може да го пиеш.
Аз не съм пила, но все се каня да си купя нещо за стави, защото много ги натоварвам.Дай повече информация, моля Wink
Виж целия пост
# 3
Пише, че е на Фармадиет Груп. Испански е. Чакай, ей сега ще ти препиша какво пише:

Представлява хранителна добавка на основата на колагенов ензимен хидролизат, концентриран екстракт от домати, витамини от група В, витамин Е и магнезий, обогатени с естествени антиоксиданти.
Състав: ензимен хидролизат на колагена, фруктоза, цитрусова киселина, концентриран екстракт от домати, богат на ликопен,аромат на ананас на Фирмених, калиев сорбат, а
витамини от групата В (В5, В6, В2 и В1), витамин Е, ацесулфам и пречистена вода.
Казва се Артивит Спин. Една голяма синя кутия, в която има 15 пликчета, пълни с желе. Разтварям го в чаша с вода и го пия.
Това е. Ако те интересува друго от етикета, мога да ти го сканирам, че е доста обширно описанието.
Проблемът ми е, че съм с наднормено тегло и сега се мъча да се върна на старите килограми. От фитнеса, ставите ми почнаха да прищракват и така всъщност започнах да го пия.


Виж целия пост
# 4
Чудно е!
Каква му е цената?
Виж целия пост
# 5
Това трябва да е ?
Намерих го  Hug
Виж целия пост
# 6
И аз чакам инфо, че ми стана интересно Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Чудно е!
Каква му е цената?

Аз го взех за 18 лв или 18,50, нещо такова. Ще го сканирам описанието вътре, но после мога да ти го пратя на мейл, защото не знам как да ти го пусна тук на лични или във форума.
Виж целия пост
# 8
А откъде го купи?
Виж целия пост
# 9

поръчах го в аптеката до нас и момичето ми го достави.
Виж целия пост
# 10
Здрасти! Значи, пила съм Артивит, когато преди време живеех в Испания. Аз имам две дискови хернии. Направих комбинация от акважим /акваеробика, акватонинг и още някаква аква- беше/ и артивит два месеца пълни. Не знам дали само от акважима или и от комбинацията с Артивит, но после имах много дълъг добър и безболков период и даже износих без проблем първата си бременност. През бременността правех дълги разходки и плувах, но не съм пила Артивит. После след раждането пак пих и пак направих два месеца, като продължих с един друг препарат на основата на хрущял от акула. Това е. Това е от моя опит. Кожата не съм си наблюдавала, но ти знаеш, че от спа и бременност има промени, които бяха положителни и не знам дали са от хранителната добавка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия