за смяната на личния лекар

  • 724
  • 8
Здравейте. Въпросът ми е към тези, които са сменяли личния лекар на децата си. Реших този месец да сменя джи пи-то на децата ми, попълних формулярите и ги дадох на лекарката, която избрах. Разбрах, че те се оправят по между си и новия лекар има задължението да си вземе картоните от стария лекар. Но след 2 дни лекарката (тази, която избрах) ми каза, че трябва лично да отида да си взема картоните на децата, другата така казала - трябвало да има някакъв подпис от родителите на децата. newsm78 Така ли трябва да е?
Виж целия пост
# 1
Една приятелка го сменя миналата година и лично ходи си взима здравния картон.
Виж целия пост
# 2
Няма такова нещо.Новоизбраният ЛД служебно си получава картона на детето.Лично питах преди 2 месеца в РЗОК,защото знаех,че ще сменям педиатърката.Това са измишльотини с подписите.Подозирам,че го правят за да си изкарат проклетията,че сме ги сменили.А знайно е защо го правим в повечето случаи Mr. Green
  bouquet
Виж целия пост
# 3
Няма такова нещо.Новоизбраният ЛД служебно си получава картона на детето.Лично питах преди 2 месеца в РЗОК,защото знаех,че ще сменям педиатърката.Това са измишльотини с подписите.Подозирам,че го правят за да си изкарат проклетията,че сме ги сменили.А знайно е защо го правим в повечето случаи Mr. Green
  bouquet

Точно това подозирам и аз - че иска обяснение един вид защо я сменям Crossing Arms
Виж целия пост
# 4
И аз не съм ходила при старото JP когато го смених. Всичко си изискаха по служебен път.
Виж целия пост
# 5
Аз пък ходих лично да си взема картона, старата лекарка ми каза да отида си го получа още като казах, че ще я сменям. Новото GP ме попита дали съм взела картона на детето, защото трябва да и го предам - това декември месец.
Виж целия пост
# 6


Точно това подозирам и аз - че иска обяснение един вид защо я сменям Crossing Arms
[/quote]
Хич не и се притеснявай.Сменяш я защото си е твое право и не си длъжна да даваш обяснения. Да си беснеят,колкото си искат bowuu. Дано новият избор да е добър. Grinning  bouquet
Виж целия пост
# 7
И аз ходих да си взимам нещата от старото дж-пи миналата година PeaceХи4 не съм и давала обяснения,а и тя не посмя да ме попита след като бе набрулена от майка ми,когато с мялкия бяхме в болницата #Cussing out
Виж целия пост
# 8
Здравейте. Въпросът ми е към тези, които са сменяли личния лекар на децата си. Реших този месец да сменя джи пи-то на децата ми, попълних формулярите и ги дадох на лекарката, която избрах. Разбрах, че те се оправят по между си и новия лекар има задължението да си вземе картоните от стария лекар. Но след 2 дни лекарката (тази, която избрах) ми каза, че трябва лично да отида да си взема картоните на децата, другата така казала - трябвало да има някакъв подпис от родителите на децата. newsm78 Така ли трябва да е?
Аз записах Паолина при друг лекар.Взех картона й от вече бившата и го занесох при новоизбраната, заедно със здравната книжка.Педиатърката попълни данните си в книжката, а на мен даде да попълня формуляра.Подписах се и готово.
Може би става въпрос за подпис- от кого се прави избора на лекаря, т.е. от теб-родителя.
А картоните трябва лично да ги вземеш.Обяснения не си длъжна да й даваш Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия