Отзиви за ЦДГ "Калина Малина"- Надежда......

  • 627
  • 7
Вчера ходих до градината и сме приети, искам да питам имали мами на които деца са им там. Да ми кажат доволни ли са от учителките, базата как е и всичко което се сетят. Ние сега ходим на ясла, бързо ли се адаптират към новата обстановка /нови учителки, нови деца/. Ей такива работи  ooooh!
Виж целия пост
# 1
В нашата ясла ни препоръчваха тази градина като най-добра в района, мисля, че на Ан Мари дъщерята е точно там. Може да я питаш на лични.
Виж целия пост
# 2
На Ан Мари е в 38 ОДЗ. А на мен там повече няма да ми стъпи крака.
Вие в коя ясла сте.
Виж целия пост
# 3
Е, поне едно детенце нямали там  Sad
Виж целия пост
# 4
Моята информация за калина Малина е само от 2ра ръка, т.е. децата на шефа на локалната мрежа са там. Родителите и децата са доволни, но нямам никаква информация, а и не съм ги разпитвала. "Калина Малина" се води за най-добрата в Толстой.
Виж целия пост
# 5
Благодаря ти AnMary   bouquet
Пак добре един положителен отговор, на есен живот и здраве ще се разбере. И аз дочух, че я водят най-добрата за квартала.
Виж целия пост
# 6
Синът ми го приеха там за следващата есен. Дали можете да напишете нещо във форума - дали сте доволна, когато се разбере. Леко ме е притеснено, защото той не ходи на ясла и сигурно ще му е трудно. Аз, като малка, ходех там и беше много доре. А сега съм чувала, че е страхотна.
Виж целия пост
# 7
Следя темата с интерес, защото искам да подам документи за Кольо там. Проблемът е, че все не стигам до градината, а времето минава. Може ли да ми кажете дали приемат документи за прием целогодишно или имат някакви срокове? И наистина, бихте ли споделили какви са условията там и добре ли се грижат за децата.

Благодаря!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия