какви капки за нос

  • 833
  • 3
Детето ми е с хрема от повече от месец. Сега е на четири месеца. Нашата лекарка изписва само коларгол, но ефект засега няма. Какви капки за нос изписват на вашите деца?
Виж целия пост
# 1
Какъв е цвета на секрета?
Виж целия пост
# 2
значи проблемът не е толкова прост.
Писала съм по темата много, и съм се ядосвала като видя така зададен въпросът, но вече не се и ядосвам, защото мамите не са виновни ,  а са виновни до известна степен лекарите, казвам до известна степен, не ме нападайте.
И понеже бебенце е на 4 мес. ти е простено да не знаеш....
така, че ще се опитам пак да пиша като запазя добрия тон, защото точно на такива теми много съм се палила.

Първо това дълбоко ме съмнява да е обикновена хрема.
Ако това нещо продължава, с Коларгол няма да стане.
И пишеш повече от месец, значи трябва да спреш с този Коларгол и да направиш нещо по-сериозно.
В повечето случаи става въпрос за стафилококи, които пак най-често се пренасят от родилния дом
И понеже не пишеш подробно по въпроса, ще ти кажа какво бих направила аз, каквото съм и правила.

С въпросната хрема не можете повече да карате така. А и капки за нос никой тук не трябва да ти предлага на своя глава, защото все пак става дума за малко бебе.
Мога да ти изредя много капки за нос, ама знам ли дали вашият секрет ще се повлия точно на капките които бих ти написала.

Значи, ако това това чудо продължава, отидете да вземат секрет от носа на беба, което е нещо съвсем безобидно и да изследват този секрет лабораторно.
Да се пусне една антибиогарама на този секрет, и ако има някоя бактерия да се предпишат ефективни капки, а не просто капки за нос и да скачаш от капки на капки, без да е ясно за какво става дума.
Дай Боже, секретът да е чист, но направете първо това, да се изключи вариант стафилокок в нослето.

Виж целия пост
# 3
Да...аз бих казала същото.Щом толкова време сте стояли с хремата ще поизкарате още малко. Задължително секрет за изследване и чак тогава да говорим за капките. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия