Помощ! Търсим си квартира в София

  • 2 010
  • 16
Здравейте!
Моля за помощ. От 2 седмици ходене по мъките все още неможем да си намерим квартирка. Sad Старата трябва да е напуснем, а няма къде да ходиме освен при нечии родители, а вобще не ни се ще. Семейство сме с малко бебе baby_neutral, не пушиме, тихи и коректни сме. Моля, ако някой може да ми помогне. Разбира се, от огромно значение е и цената, която според фирмите била "недостатъчна" - 200-300 лв. за необзаведена гарсониера!!! newsm78
Предварително благодаря на всички, отзовали се!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Зависи в кой квартал я търсите. 300лв за някои квартали са малко, за други много. Знаеш ли сайтовете за търсене на наеми? Ако не, ще ти ги кажа. Ние до миналия месец плащаме 250лв за необазаведен двустаен в Павлово, много добър. Сега сме за 180е 3-стаен в старата част на Овча Купел
Виж целия пост
# 2
В Подуене, Суха река, и наоколо за тези пари може и до едностаен да се доберете
Виж целия пост
# 3
Ако до три месеца не сте намерили можеш да ми напишеш на лични. Предстои ни преместване в ново жилище и сегашното ( 2стайно) мислим да даваме под наем.
Виж целия пост
# 4
Района бих искала да е около 3-та градска болница, т.е. Св. Тройца, Илинден, Западен парк, Разсадника, Красна поляна или нещо друго наоколо. А относно сайтовете за търсене на квартири незнам много, затова ако може ми ги напешете. Имам чувството, че се въртя в омагьосан кръг. ooooh!
Виж целия пост
# 5
Района бих искала да е около 3-та градска болница, т.е. Св. Тройца, Илинден, Западен парк, Разсадника, Красна поляна или нещо друго наоколо. А относно сайтовете за търсене на квартири незнам много, затова ако може ми ги напешете. Имам чувството, че се въртя в омагьосан кръг. ooooh!

http://imot.gbg.bg/ - при задаване на критериите, които си посочила за цена и район ми излязоха 17 обяви. Можеш да ги прозвъниш и да видиш дали са актуални. Желая ти успех в намирането на хубаво жилище
Виж целия пост
# 6
жилище с колко стаи си търсите?горе-долу каква големина?обзаведено ли или не?
Виж целия пост
# 7
До 10-ина дена  се изнасяме. Ако искаш пиши ми на лични.
Виж целия пост
# 8
ох сори за спама ма и аз да попитам за жилище
и ние търсим в павлово или бъкстон и не можем да намерим квартира адски са скъпи или супер гадни за много пари. Много ми се иска да се преместим защото живеем със сестра ми а сега с малката бебка става все по трудно
ще помоля ако някой знае да се дава нещо до 250 лв в тези квартали да ми пише на лс
още веднъж сори  Praynig  Embarassed за спама
Виж целия пост
# 9
За споменатите по-горе пари знам, че единствено гарсониера бихме могли да си наемем. А за обзавеждането бих искала да не  е обзаведена, защото си имаме почти всичко. Та нали сме така да се каже младоженци все още  Simple Smile emilia_p@mail.bg
Виж целия пост
# 10
Ние сме се местили вече 4 пъти и си намиреме тук:
http://imot.bg/
http://imoti.net/
http://bazar.dir.bg/

Или вестник Позвънете , списание Софийски имоти .
Ние сме точно в района Павлово , старата част на Овча купел . Намират се и за по-малко пари, просто трябва да се търси. Необзаведението, обаче са рядкост, защото много често се водят обзаведение, за да се вземат по-високи наеми. А обазавеждането е изкопано от мазето на някоя стара баба и  с кеф бих го  изхвърлила. По този повод и ние си търсим необзаведен и си мъкнем мебелите, което си е малък ужас, но пък са наши .
Успех !
Виж целия пост
# 11

Действително необзаведените са по-трудно откриваеми. Слагат някакви мебели за да се води обзаведено и да вземат по-висок наем.

Този месец ходих на оглед на един апартамент, който по телефона ми обясниха, че е добре обзаведен - имаше ракла с 3 крака(от 4), бюро без крака, ъглови легла със скъсани дюшеци, в кухнята 3 бр. карнетки и на терасите счупени столове. като попитахме къде да изхвърлим тези особено"ценни вещи", ни се отговори че те няма къде да ги държат. Ама защо ще ги държите бе - те за нищо не стават ooooh!
Виж целия пост
# 12

Действително необзаведените са по-трудно откриваеми. Слагат някакви мебели за да се води обзаведено и да вземат по-висок наем.

Този месец ходих на оглед на един апартамент, който по телефона ми обясниха, че е добре обзаведен - имаше ракла с 3 крака(от 4), бюро без крака, ъглови легла със скъсани дюшеци, в кухнята 3 бр. карнетки и на терасите счупени столове. като попитахме къде да изхвърлим тези особено"ценни вещи", ни се отговори че те няма къде да ги държат. Ама защо ще ги държите бе - те за нищо не стават ooooh!
Simple Smile Ох аман вече, това и е до болка познато, а предполагам са искали поне 150 евро за безценния си апартамент.
Виж целия пост
# 13
Да ви кажа дори се смеят като кажа, че търся до 150 Евро. Днес дори една брокерка, която предлагаше гарсониера, а в процеса на разговора се оказа боксониера,  ми каза: "Ама Вие какво си мислите, че ще намерите за тез пари?! Ние предлагаме луксозни само!"
 Та въпросната боксониера от типа "луксозни" беше на мокет и мозайка (по думите на брокерката).   #Crazy
Само аз ли не разбирам или има и други недоумяващи и преживели тази пародия през сълзи? newsm78 

Виж целия пост
# 14
Само аз ли не разбирам или има и други недоумяващи и преживели тази пародия през сълзи? newsm78 

По едно време и аз бях започнала да се чудя - аз ли не съм наред та искам чак "толкова много".
Simple Smile Ох аман вече, това ни е до болка познато, а предполагам са искали поне 150 евро за безценния си апартамент.
Нее - 170 евро, а ремонта(по сметки на мъжа ми най-малко 300 лева) ще ни го приспадат, ама... 3 месеца.

Успех в намирането на квартира на търсещите, дано стане с по-малко нерви!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия