Вергилия - комисар в Правописната полиция

  • 2 500
  • 39
Гласувайте, моля
Виж целия пост
# 1
Момичета, аз напускам за няколко дни. Не е истина.  Blush
Виж целия пост
# 2
Първа опция Mr. Green
Тестът за СУ може да бъде заменен със сборник с тестове по правопис. Като издържи с 'отличен' - моля...
Виж целия пост
# 3
Трябаше в другата тема, но бавно се влачи свръзката ми и ще кажа мисълта си хето тука. Верги гладен ще умре с таз работа, бедния! Но вдигам ръка да го членувам, подкрепям! Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Верги, вчера мен разчекнаха в темата за приликата с известните личности. Днес си ти. Споко, утре е ДеВаня  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Момичета, аз напускам за няколко дни. Не е истина.  Blush

Гледаш и не вярваш на ушите си, а? Joy
Виж целия пост
# 6
Ни щъ ни мод, ни комисар.
Искам да съм новак.
Виж целия пост
# 7
Верги, вчера мен разчекнаха в темата за приликата с известните личности. Днес си ти. Споко, утре е ДеВаня  Mr. Green

Моля, нека в почивен ден. Утре съм по задачи. Peace
Виж целия пост
# 8
Зависи, дали ще набляга на члена  
Виж целия пост
# 9
Хайде, дайте го по-сериозно...
Елате да дискутираме други работи тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=109865.0
Виж целия пост
# 10
Ни щъ ни мод, ни комисар.
Искам да съм новак.

Че това е най-лесното, правиш си една нова регистрация и кеф ти новак, кеф ти ентусиаст  Laughing
Виж целия пост
# 11
О, Уентърмънтър... ти пък къде се туряш? Ний Вергилий обсъждаме, ръфай си гулията! О, нахални млади тези! Мъхъмъхъ...  Crossing Arms
Виж целия пост
# 12
Ще пусна тема за сбогом, но три на първа страница ще ми станат много.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
хванах тендовагинит от писане вече Simple Smile
 Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 14
Ще пусна тема за сбогом, но три на първа страница ще ми станат много.  Rolling Eyes
Не забравяй да напишеш, как сме недостойни за теб и да оплюеш в частност тоя-оня. Най-вече мене, дето ти сека мераците за мод - начело да ме туриш в черната листа! Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия