Как се справяте с потенето в тия горещини

  • 7 811
  • 64
Добре ди една година бих могла да кажа, че въобще не се потях лятото, или поне не чак колкото сега Rolling EyesИзползвам един стик на Нивея, ама никаква полза Sadдаже и по зле става.Дайте идеи и съвети как да се справим с тази неприятна миризма newsm78
Виж целия пост
# 1
Много неприятно, но няма методика за спасяване от това чудо. Приемане на повече минерална вода е спасението против неприятната миризма, и винаги део-рол-он в дамската чанта и мокри кърпи със свеж аромат, това в случай че не сме си у дома, за там е ясно.
Виж целия пост
# 2
здравейте!аз използвах на рексона с алое вера.мирише приятно дори и като се изпотиш.аз спортувам много и сега съм си взела на рексона за спортисти,но е за мъже(зелено е).също мирише приятно(не е мъжки аромат).иначе съм ползвала и на ''виши''- малко е скъпо а и не е с аромат само предпазва от изпотяване,което в тези жеги е малко невъзможно.така че пробвай с рексона-поне като се изпотиш не мирише на лошо. Laughing
Виж целия пост
# 3

 И аз ползвам НИвея. Една ролка. И без това парфюмите трудно ми понасят. Още повече в тези жеги  Sick

Гледам като е горещо да си стоя в къщи на климатик. Като излизам слагам дрехи без ръкави-потничета всякакви...

И за сега положението е под контрол  Peace
Виж целия пост
# 4
Когато бях дистрибутор на Амоей имаше един сапун против изпотяване и ми действаше много добре.Сега навън мокри карпи и стик Хербина.
Виж целия пост
# 5
сикрет Peace
Виж целия пост
# 6
рексона мини стик
Виж целия пост
# 7
Дезодорант слагам аз, БЮ.
Виж целия пост
# 8
Има специален дезодорант против потене на Биотрейд.Одорекс се казва .Има и за крака и е доста ефективно в продължение на няколко дена
Виж целия пост
# 9
От всички които съм използвала до сега най-съм доволно от DOVE  bouquet
Виж целия пост
# 10
Аз пък изобщо не се потя, но ти препоръчвам зелената ролка на Виши, тя е срещу потене! Peace
Виж целия пост
# 11
До скоро ползвах само Dove, но след епилация ми се зачерви доста кожата, макар че не го ползвах на същия ден, а на следващия. Подариха ми на Ейвън крем дезодорант и ползвам него след епилация, по-нежен е.
Виж целия пост
# 12
Има специален дезодорант против потене на Биотрейд.Одорекс се казва .Има и за крака и е доста ефективно в продължение на няколко дена

а колко парички струва?
Виж целия пост
# 13


 Peace Доволна съм.
Виж целия пост
# 14
Аз използвам едни минита на Ейвън и съм много, много доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия