Какво мислите за ледените сокчета които продават на децата ни?

  • 4 868
  • 28
Направо откачам когато видя синът ми да ближе такъв ОЦВЕТЕН БОКЛУК.Забранявям-забранявам ама като гледа всички деца да ги смучат #Cussing outКак могат въобще да продават тая смет?Няма ли кой да ги спре?Та това е оцветена вода и малко захар-кой знае какъв боклук е и тази боя-устите им не могат да се измият 2дни.УЖАС   Какво мислите вие мили мами?Благодаря ви предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
До сега не съм купувала подобно нещо,ако много иска купувам сладолед!
Виж целия пост
# 2
Гадост.
Виж целия пост
# 3
                 Виктори,  за голямото ти дете..  е ясно,  то си купува и само това.. но  за малкото си права. Ако не мога да правя сокчета , давам плод.. и това не е всеки ден. Плодове има и в храната.
 Досега съм дала само глътка прехвален морковен сок , без консерванти, но не вярвам в това.         
       Вярвам на хладилника си  и с бързината , с която натуралният ми сок от морков се разваля. 6 дни. Намирала съм сок , с трайност 5 дни, тогава взимам, Не помня марка., обаче. Предпочитам да и намачкам плод, но, не давам сокове от кутии. Не съм и маниачка.  НО ! Има време, бога ми.
 догодина. Или по-.
 А за разтворимите сокове.. си позволявам да ги пия само аз, зараДи ниските калории. Няма да забравя как един "Танг" ми оцвети завинаги един китеник. Хубаво жълто, ама не на място.
Виж целия пост
# 4
Майка ми намери страхотно решение и аз се възползвах. Правим си заледени плодови сокчета в същите чашки, но от истински плодове, става супер.
Виж целия пост
# 5
Не знам за какво говориш, но аз не купувам нищо, съдържащо оцветители- бонбони, сокове, плодови млека...
Виж целия пост
# 6
Благодаря на Лиляна за идеята  bouquet
Иначе и ние заместваме тези измислени сокчета със сладолед и детето е щастливо, разбира се  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Отвратителни са!!!!!
Щерката много ме юркаше но сега съм му хванала цаката. Правя домашна лимонада, изсипвам я в чашките, в които преди това съхранявах кърмата за дебната (контейнерчета за стерилна урина Embarassed), покривам с прозрачно домакинско фолио и бодвам в средата отрязана сламка. Идеята на фолиото е да държи сламката точно в средата на произведението. Пъхам във фризера и след 4 часа има прекрасен леден лимонов сладолед Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Не съм купувала такива неща
Виж целия пост
# 9
Майка ми намери страхотно решение и аз се възползвах. Правим си заледени плодови сокчета в същите чашки, но от истински плодове, става супер.

 newsm10

И ние така правим. И сладолед от кисело мляко с плодове или евентуално какао и захар, в краен случай "натурален" сок.
Все е по-малка беля, а и така хапват завидно количество кисело мляко  newsm08
Виж целия пост
# 10
извинете ме за невежеството Embarassed, но за сорбе ли става дума.
Виж целия пост
# 11
Сорбе  Mr. Green къде ти, става въпрос за най-долнопробен оцветен боклук. Продава се в пластмасови чашки, затворени с найлон отгоре.
Виж целия пост
# 12
Не бе, то поне за сорбе да става дума Rolling Eyes Говорим за оцветената водичка в пластмасови чашки, запечатана с някакво шареничко фолио. Предприемчивите търговци са почнали да ги бутат във фризерите.
Виж целия пост
# 13
Дори не зная за какво става въпрос. Подобни глупости не купувам, ако ще лигите му да се източат. По-добре сладолед, отколкото това. Sick
Виж целия пост
# 14
Сега се сетих! Има един магазин до нас, в който ги продават. Но дори продавачката спира децата когато си поискат! Аз им предлагам алтернатива- изстуден плодов сок.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия