Раждали мами, имали ли сте подобен проблем?

  • 897
  • 1
Здравейте мами!
Наскоро раждах в Шейново и преди известно време видях на перинеума си /или по - точно усетих... Embarassed/ нещо като раничка. Понеже имах само 2 шева с животински конци, които падат от самосебе си, си помислих, че някой конец е паднал преди да се затвори раната. Вчера отидох на лекар, но се оказа че всичко е зарастнало много добре и съм се възстановила напълно.  Shocked А тази "раничка" се оказа някакво образувание, твърдо на пипане, кърваво на вид  Sick с размери около 2-3 сантиметра, което изрязаха без да ми сложат упойка (кърмя!)! #Crazy #Crazy #Crazy После го пратиха за изследване.Обясниха ми, че това е гранулационна тъкан, образувала се вследствие на реакция на организма от конците, и че ако занапред ме шият или се наложат някакви подобни интервенции не било гаранция, че пак няма да получа  някаква подобна екстра... #Cussing out
Въпросът ми е: Имала ли е някоя от вас подобно "преживяване" и ако да, какво са и правили, какъв е бил резултатът от изследването на тази тъкан това най - вече ме притеснява, и как се възстановихте след това? На мен ми казаха само да не вдигам тежко и да се промивам със смрадлика (да пръскам Бивацин)
Предварително благодаря, на тези, които ще ми отговорят!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Не съм се сблъсквала с този проблем, но за Бивацина да те предупредя - не пръскай повече от 7 дни, защото се получават гъбички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия