Доволни ли сте от продуктите на BambinoMio /конкретно за банските/

  • 1 328
  • 20
Ами това ми е въпроса newsm78 Мисля да купувам такива бански за морето на Гери, но предвид това, че са все още нови като продукти не знам какви са мненията на ползвалите ги за своите деца майчета. Благодаря за отзивите!
Ето и банските:


А ако споделите нещо и за пелените ще съм ви благодарна!




Виж целия пост
# 1
Имаме жълтите , какво да ти кажа, бански като бански, уж ми казваха, че не се мокри вътрешната част, която е памучна, ми мокри се естествено! Цецо не ги търпeше на дупето си много време  hahaha . Купих ги с цел да не му се пълни дупето и чурата с пясък, пак се пълни, като се намокрят с вода почва да ги дърпа от дупето си, пречели му, определено му е по-хубаво гол. Абе бански, нищо особено.
Виж целия пост
# 2
Имаме жълтите , какво да ти кажа, бански като бански, уж ми казваха, че не се мокри вътрешната част, която е памучна, ми мокри се естествено! Цецо не ги търпeше на дупето си много време  hahaha . Купих ги с цел да не му се пълни дупето и чурата с пясък, пак се пълни, като се намокрят с вода почва да ги дърпа от дупето си, пречели му, определено му е по-хубаво гол. Абе бански, нищо особено.
Много ти благодаря, Афродита Hug Вече започнах да си мисля, че все още няма ползвали ги newsm78. И на мен не ми изглеждат кой знае какво - вчера гледах тия преходни гащички и не ми е ясно как няма да се мокрят newsm78. Според продавачката дупето оставало сухо, но в същото време за детенцето не било комфортно като се напишка и за това "целта" била отучване от пишкането в гащите...не ми стана ясно как ще е сухо дупето и в същото време е за отучване Thinking Имаше само от гащичките и днес ми обеща да снабди и с бански за да ги разгледам.  Peace
Виж целия пост
# 3
За преходните гащички май имаше наскоро темичка (ако не ме лъже паметта- от Радина newsm78) и отзивите не бяха добре. Аз също се бях замислила за тях, но в понеделник реших да пробвам да махнеме памперса от раз и за моя голяма изненада нямаме никакви проблеми, нито фалове- направо на нормални гащета
Виж целия пост
# 4
За преходните гащички май имаше наскоро темичка (ако не ме лъже паметта- от Радина newsm78) и отзивите не бяха добре. Аз също се бях замислила за тях, но в понеделник реших да пробвам да махнеме памперса от раз и за моя голяма изненада нямаме никакви проблеми, нито фалове- направо на нормални гащета

Браво Party Party Party
Извинявам се, но не съм погледнала темата Embarassed, но засега май и аз не се втурвам да купувам. По-добре ми се струва за плажа да си е с обикновен бански - понякога си казва като има "акоууу", така, че ще разчитам на това Thinking Mr. Green
Виж целия пост
# 5
The Sun ето я темата  Wink
Относно банските, ами и аз не ги намирам за кой знае какво. Обикновенни бански или от тези за еднократна употреба ще ти свършат идеална работа  Peace
Виж целия пост
# 6
Пелените ги гледах- отвън памук, отвътре- мушама....ти си решавай, аз се отказах....също като старите найлонови и съм сигурна, че ужасно запарват
Виж целия пост
# 7
Гале, кажи къде си ги гледала? искам да ги видя банските "на живо" и да знам какво да купувам.Аз също съм им хвърлила око, но се чудя дали да не взема обикновени бански. newsm78
Виж целия пост
# 8
Гале, кажи къде си ги гледала? искам да ги видя банските "на живо" и да знам какво да купувам.Аз също съм им хвърлила око, но се чудя дали да не взема обикновени бански. newsm78

Обаждаш се на вносителите и те ти казват къде ги има в момента
Виж целия пост
# 9
такива бански има в магазин babynova на Павлово
Светльо беше с такива на морето и както са писали по-горе нищо особено
Когато се напишкваше ставаше мокър,за аки незнам
според мен за по малко детенце да не му влиза пясък в дупето е удачно да ходи с оикновени слипове:)купила съм няколко на Дисни с картинка и вършеха същата работа:)
Виж целия пост
# 10
Аз купих на дъщеря ми бански за морето - носи го точно 5 минути. Не искаше да влиза във водата, така че нямаше абсолютно никакъв смисъл от банския. На плажа си стоеше с обикновен памперс.
Иначе за дете, което влиза в басейна или морето, са ок. От доста приятна материя са.
Виж целия пост
# 11
Пелените ги гледах- отвън памук, отвътре- мушама....ти си решавай, аз се отказах....също като старите найлонови и съм сигурна, че ужасно запарват

Ивке, в едно магазинче до нас ги видях - в Младост 1А. Доста заредено е и дне момичето обеща да снабди.

Радина, благодаря за линка!

Момичета, благодаря на всички за отговорите - май се отказвам newsm78
Виж целия пост
# 12
аз също се отказах, мисля на морето да махаме пампата, купила съм й три чифта обикновени бански, и гащички ще взема повече, пък да видим, малко ще изместя темата, ама да попитам, според вас дали да купувам тия дето са като пелени за леглото, когато се отучваме от памперса, защото ще се побъркам от пране, пък незнам ако свикне без пампа докато е будна, като заспи какво да правя, защото в яслата едва ли ще искат да й слагат памп като ляга newsm78
The Sun, извини ме, че ти изместих темата така  bouquet
Виж целия пост
# 13
Ако говориш за памперс подложките аз слагам такава на леглото на Цецо и на нашето също, защото от време на време прелита при нас. В аптеките се продават и струват към 0.50 лв.
А тия бански ако не ни се беше наложило спешно да ходим на басейн нямаше да изръся 20 лв за тях ама хич!
Виж целия пост
# 14
Тези бански да 1:1 като тези, които продават в ТСМ, само, че ги бях купила за 6 лв, а тези са 16.
не ги харесвам, Като се накокрят нямат изсъхване, и детето все е спрено. По добре бански без такава плъна подплата отвътре или алтернативата - памперс.
Ама мен ако ме оставят с памперс на плажа- няма много да съм доволна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия