Помощ! Застой!!!

  • 721
  • 11
Моля, помагайте. В ужасен застой съм. По-лошото е, че едновременно с това започнах да се чувствам подпухнала и дебела /а няма разлика в килата/, а днес - ново 10: ЯДЕ МИ СЕ!!!! В огромни количества, спрямо досегашното ми меню. И през 30 минути. Ужас!!!! Дотук съм свалила 12 кг. , имам още 5 - бива ли сега да се проваля????
Виж целия пост
# 1
не бива да се проваляш, разбира се...

да не би тия дни да трябва да ти идва? Така, както си го написала, на това ми прилича.
Успехът ти до тук е добър. Струва си да се задържи.

Пробвай да се наливаш с вода...
И успех Simple Smile Дръж ни в течение, ще помагаме Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Недей да униваш .Знай че последните кила се свалят най-трудно ,за съжаление.

Ако почустваш чак толкова глад хапни някой плод .
Виж целия пост
# 3
Дай повече инфо. На диета ли си, от кога и т.н.Ако си на диета за известно време се захрани, за да подсилиш организма.Гледай да задържиш теглото около две седмици и след този период направи пак диетата. Ако не се лъжа отслабваш с Майкъл.
Виж целия пост
# 4
Толкова си свалила, не се предавай.
Пий повече вода, колкото повече се пие, толкова повече тялото изхвърля или си свари 50-60 гр. ориз -той изтегля водата от клетките, а освен това е и въгл.храна и би трябвало да 'убие' вълчия глад.
Вземи се в ръце и не се предавай Wink
Виж целия пост
# 5
Аз мисля, че можеш да хапнеш веднъж и каквото искаш - така хем ще утолиш вълчият си глад, хем ще засилиш метаболизма, защото застоя идва от това, че си го забавила с НЕподаването на храна. Но запомни - САМО ВЕДНЪЖ и каквото и колкото ти душа иска.
Успех!
Виж целия пост
# 6
Не се поддавай на вълчия глад,че....голяма беля,ще иде на кино диетата Stop Пий вода и си намери повече работа,така няма да мислиш за ядене Peace
Виж целия пост
# 7
Ох, поуспокоихте ме. Когато отворих темата, се бях паникьосала.

Последно правих Майкъл - 2 пъти поред. Преди това Страхотната диета номер 1 - пак два пъти поред.
Виж целия пост
# 8
Ако освиремееш от глад или искаш нещо сладко - хапни си конфитюр или желе от рози - няколко лъжици - няма да има проблем а и ще ти утоли глада. УСПЕХ  Hug
Виж целия пост
# 9
Моят съвет е да направиш 3-4 дни въглехидратно зареждане ,но недей да се хвърляш на бързи въглехидрати Simple Smileхапвай си бавни и след това пак се хващай за диетата Grinning
Браво за свалените досега килограми и успех с останалите Peace
Виж целия пост
# 10
Много благодаря на всички за съчувствието и съветите. Днес се наблъсках с кисело мляко, плодове и вода така че, ще се пръсна. Да видим довечера... Не ми се яде сладко /странно, а много обичам/.  Умирам за солети, дребни солени бисквитки ... нещо такова.

Пак благодаря на всички!
Виж целия пост
# 11
Според мен не бива рязко и драстично да се свалят килограми..почивай малко след всяка диета...
Успех!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия