Молба до мамите в Англия

  • 446
  • 4
Здравейте!


Позволявам си да пиша във вашия подфорум понеже нямам познати в Англия , които да ми помогнат.
Имам нужда от капки против колики Infacol, а нямам възможност да ги получа:( имах едно шише ,което ми даде една приятелка запасила се с повече бройки, но ги е раздала вече и няма повече.

Молбата ми е следната:
Ако някоя от вас има желание и възможност да ми купи 3 бройки ще бъде невероятно. За плащането на лични ще се разберем.
Малкото човече много добре се повлия от въпросните капки и не ми се ще да ги сменям....

Предварително Ви благодаря на всички!!!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз мога да ти пратя по някой, който пътува в средата на юли; тя е от София.
Виж целия пост
# 2


  АЗ също мога да ти пратя по човек, но до П-в Wink , ако не те устройва мога и веднага по пощата. Пристигат до седмица най- много. Пращах преди 1 месец и отидоха за 4 дни.  Peace.Пиши ако искаш, няма проблеми. Grinning
Виж целия пост
# 3
Аз така носих капки на една мадама от форума, толкова зор беше да се купят, и колко се опитада се свърже с мен да и ги пратя... капките останаха при майка ми, които сигурно вече са хвърлени в кофата. Close Close

Не, че случая ще се повтори де, но просто горчив опит с форумски услуги Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Аз така носих капки на една мадама от форума, толкова зор беше да се купят, и колко се опитада се свърже с мен да и ги пратя... капките останаха при майка ми, които сигурно вече са хвърлени в кофата. Close Close

Не, че случая ще се повтори де, но просто горчив опит с форумски услуги Rolling Eyes


няма повод за притеснения... предварително ще си ги платя:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия