С какво почиствате аспиратора в кухнята?

  • 1 238
  • 14
Аспиратора в кухнята уж е нов, но така го скопосах:(
почистих  го с гъба и малко веро и после с чист парцал, но останаха следи от гъбата.
После опитах с други препарати, но без резултат.
Какво да направя, та да стане отново лъскавичък?
Виж целия пост
# 1
Ами има Медикс за стъклокерамика и инокс, още не съм го пробвала, наистина, но мисля да го направя в най-скоро време. Иначе към хладилника ми, който е от инокс, имаше една тубичка с препарат -  още не е свършил. Консистенцията и видът му са точно като на препарат за стъклокерамика.
Виж целия пост
# 2
Не съм виждала такъв Медикс,
ще потърся и ще опитам.
Благодаря!
Виж целия пост
# 3
Със обезмаслител.Абсолютно всичко в кухнята почиствам със него
Виж целия пост
# 4
С Меглио действам аз.
Виж целия пост
# 5
Меглио/ жълтото/. Като чисто нов става.
Виж целия пост
# 6
Какво да направя, та да стане отново лъскавичък?
Пробвай с Циф
Виж целия пост
# 7
Peace
Виж целия пост
# 8
Нещо съм изостанала с информацията за препаратите.
Ще потърся Меглио, предполагам, че се прдлага в по-големите магазини?
Виж целия пост
# 9
Меглио е решението Peace
Виж целия пост
# 10
Ще потърся Меглио, предполагам, че се прдлага в по-големите магазини?

Да, в Била със сигурност.
Виж целия пост
# 11


Има го не само в големите магазини.
Виж целия пост
# 12
Аз го почиствам с Циф. А Меглио си купих за тоалетната и хич не съм доволна. Може пък този да е по-добър/имам предвид жълтия/ newsm78
А използвам да попитам /извинявам се, че се отклонявам от темата/за марка обезмаслител? От кои сте доволни? Най-вече ме интересува за почистване на фурна без много търкане.
Виж целия пост
# 13
Ako аспиратора ти е иноксов използвай препарати за почистване на инокс - например DRAGO . От него не остават никакви следи!
Виж целия пост
# 14
Аз го почиствам с Циф. А Меглио си купих за тоалетната и хич не съм доволна. Може пък този да е по-добър/имам предвид жълтия/ newsm78
А използвам да попитам /извинявам се, че се отклонявам от темата/за марка обезмаслител? От кои сте доволни? Най-вече ме интересува за почистване на фурна без много търкане.
Имаше такава тема скоро,ако  имаш време потърси я.Аз ползвам Мелио и един италиански спрей,ама не му знам името.Жълт голям флакон.Като цяло, какъвто й да купя ми върши работа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия