Нещо интересно1

  • 1 068
  • 14
Англичаните Фиона и Дарен опитвали да заченат в продължение на 10 години и вече били пръснали цяло състояние по лекари. Вече били загубили надежда, когато се запознали с Пол Дарби, експерт по фен-шуй, древнокитайска магия. Посещавайки техния дом, той дал поредица прости съвети. Първо – трябвало да обърнат леглото така, че краката на мъжа да не бъдат обърнати към вратата. Второ – да махнат всичките композиции от сухи цветя. Трето – да поставят на определено място снимки на съпрузите по време на тяхната страстна любов. След месец Фионна забременяла и наскоро родила.
Това не бил първия случай, в който г-н Дарби, според неговите думи, когато елементарните изменения в обстановката дават отличен резултат, но и той бил учуден от бързината, с която подействал фен шуй. Обикновено от безплодие, импотентност и склонност към изневери изцеление настъпвало от 3 до 6 месеца
Виж целия пост
# 1
Сега обмислям въпроса с разместването и нагласяването на леглото така че краката на половинката да не сочат вратата, ама е много трудно при положение че има две врати  #Shocked

Обаче след ремонта съм запланувала позицията на леглото, така че да не е по-посока на вратата, но пък свеки казва че така не трябва да стои защото не можело да се наспиваме  #Shocked  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 2
И аз определено ще го направя, ма като си вземем спалня или нещо подобно, щото сега спиииим на едни ъглови от неговото детство.... Embarassed
Виж целия пост
# 3
Цитат на: novalexa
И аз определено ще го направя, ма като си вземем спалня или нещо подобно, щото сега спиииим на едни ъглови от неговото детство.... Embarassed


Това все едно аз съм го писала  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  И ние сме в това положение  Laughing ама сега поне ни е топличко  Wink
Виж целия пост
# 4
Laughing  Laughing  Laughing  Laughing Танче, колежке! Laughing  Laughing  Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 5
То и ние спим с краката към вратата, но се чудя дали това е универсално или само за това конкретно семейство?!
Някой да познава такъв експерт по фен-шуй? Confused:
Виж целия пост
# 6
В клюкарника по едно време имаше дълга тема за фен-шуи. Може да потърсиш там. Особено Афродита беше описала доста добре принципите на фен шуи.
Виж целия пост
# 7
И ние сме на таквиа ъглови, но са съедини като спалня....та май всички имаме такива завещани креватчета Grinning
Виж целия пост
# 8
а имате ли си чекмеджета отдолу, които скърцат всеки път, като ги изваждате.... Grinning  Grinning  Grinning  Grinning
Ва, това със съединяването и ние го обсъждахме, ма заради тия чекмеджета.... #Silly
Виж целия пост
# 9
Нашите се вдигат и отдолу това е като голямо чекмедже, махнахме им само дървените неща, които държаха възглавниците
Виж целия пост
# 10
Цитат на: Tania79
Обаче след ремонта съм запланувала позицията на леглото, така че да не е по-посока на вратата, но пък свеки казва че така не трябва да стои защото не можело да се наспиваме  #Shocked  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing


Ами то точно това е целта, бе, Танче! Няма да спите!  Laughing  Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 11
Странно!Когато забременях, живеехме в квартира, където мъжа ми спеше точно с краката към вратата.И имахме изсушени цветя Confused А иначе това китайско изкуство за подреждане на жилището е доста интересно...
Виж целия пост
# 12
Ми нашите крака като не са към вратата, що няма ефект?  Cry Главите и краката ни са така разположение както е според всички китайски суеверия или поне както са описани във вестниците. Не че сме го правили умишлено, случайно се получи така. И сухи цветя нямаме, само едни декоративни парчета от дървета. Ама не помага...  Cry Сигурно в снимките ще да е причината. Аз много мразя да държа наши снимки отгоре.  Confused
Виж целия пост
# 13
newsm62 ех момичета, мислех че само на нас може да се случи.За 2 години с моя човек сме се местили 5 пъти и в 3 от тези 5 сме разглобявали въпросните ъглови легла, за да ги направим на нещо като спалня Laughing
Виж целия пост
# 14
Бе вие пък що ги съединявате тия легла,ние с мъжа спим на едното от тях! Ама не питайте как се събираме-той отдолу аз отгоре (нали е по пълен та ми е меко!).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия