голям спукан капиляр на лицето

  • 753
  • 3
здравеите искам да питам дали сте имали моя проблем и ако може да ми дадете съвет.
от малка имам голям спукан капиляр на лицето (релефна червена точка с разклонения от страни) пробвала съм да го махна но пак се появява, примирих се да го закривам донякъде с грим. проблема е че ми предстои раждане и незнам дали не трябва заради това да е секцио.
благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 1
Колко е голям този капиляр, че чак секцио да раждаш заради него? Консултира ли се с кожен лекар? Аз имах спукан капиляр от слънчеви очила, както го описваш, като релефна червена точка с разклонения, с времето като че ли се увеличи. Махна ми я дерматолог с 1 процедура с ток. Не остана дори белег. Процедурата се прави с местна упойка.
Виж целия пост
# 2
И аз имам такъв, прилича на звезда. Наистина колко е голям този капиляр че чак пък секцио заради него...
Не мисля, че има нещо общо иначе тези капиляри се махат с ток, както пише по-горе но понякога пак се пука на друго място.
Виж целия пост
# 3
мерси за отговорите, не повече от сантиметър е голям. пробвала съм да го махна и с лазер и с ток но пак се появява. току що се връщам от кожен лекар и ми казаха че мога да родя нармално.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия