А как оживявате докато космите станат за кола-маска?

  • 1 851
  • 29
Всички знаем, че за да стане косъма за кола-маска трябва да е по-дълъг.

Успявате ли лятото да ги пуснете достатъчно?

Аз не, признавам си. Късна есен някъде мога да позанемаря някоя седмица, но сега неуспявам.
А имам желание.
Виж целия пост
# 1
Скоро в "Красива мама" говорихме по тоя въпрос. Аз успявам да ги пусна за епилатор, като през това време ходя с панталони. За мен не е проблем, защото изключително рядко слагам пола или рокля.
Виж целия пост
# 2
Епилатор му е майката. През живота си да съм си правила 3-4 пъти кола маска. Действам с машинката всяка неделя къмто 3 следобяд  Wink
Виж целия пост
# 3
С епилатор не ти е нужно да чакаш дълго. След неделното къпане/ Mr. Greenизвинявай, ама темите са направооо ooooh!/ задължително минавам с епилатора. Каквото е пробило се хваща.
Виж целия пост
# 4
Епилатор му е майката. През живота си да съм си правила 3-4 пъти кола маска. Действам с машинката всяка неделя къмто 3 следобяд  Wink
това като ритуал ли е  Wink
Виж целия пост
# 5
ааа, за епилатор твърдят преди къпане, после космите ставали по-упорити и по-трудно се давали.
Аз колата не я употребявам по сума ти причини и не мога да се сетя за една добра причина аз да си направя кола маска
Виж целия пост
# 6
Кой ... говори за крака?  Blush
Виж целия пост
# 7
Епилатор му е майката. През живота си да съм си правила 3-4 пъти кола маска. Действам с машинката всяка неделя къмто 3 следобяд  Wink
това като ритуал ли е  Wink

Да, нещо като ритуал. Просто времето ми е разграфено буквално на минути и ако пропусна часа за епилатора след това ще трябва да чакам къмто 11 часа вечерта чак. А тогава ми се спиииии... Crazy
Виж целия пост
# 8
А за к`во newsm78
Виж целия пост
# 9
що си мислиш, че само крака се обезкосмяват с епилатор  newsm78
Виж целия пост
# 10
За пръстите на ръцете... или...? newsm78
Виж целия пост
# 11
що си мислиш, че само крака се обезкосмяват с епилатор  newsm78

В смисъл, само там се справям сякаш аз перфектно само с епилатор, винаги.
Ок, например мишници - има един период, в които набождат гадини, по 2 мм, но епилатора няма да ги хване?
Тогава ... или моя епилатор е скапан?

И разни  многоъгълници - само Биби засега имам инфо се справя перфектно сама там, изцяло  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Епилатор и не чакам-веднъж-дваж в седмицата минавам всичко/мишниците и по-често даже-някой заблуден косъм/, не само крака Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Аааааааааа.... така кажи де, що се срамиш! Аз съм на самобръсначка навсякъде ОСВЕН на краката. И космите пак трябва да пораснат малко, иначе се нарязвам жестоко, ако са току що наболи. Така че си ходя набола няколко дни, не може иначе....докато събера кураж за кола, или пари за лазерна Sad
Виж целия пост
# 14
Аз нямам много косми... Ген. Ама като видя някой да се рехавее и бръсначът играе - използвах сега промоСията на Жилет и си взех Мас3, че ме издържа много месеци Simple Smile
Това май е тема за Красива мама...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия