С какво се пътува до маг. Пакостник?

  • 1 117
  • 19
Здравейте

С какво се пътува до маг. Пакостник?и знаете ли работно му време, няма такава инфо в сайта!

Поздрави
Виж целия пост
# 1
Работното време е всеки ден от 10ч.-20ч. До там се стиг с автобуси: 102, 73, 60, 11, както и с маршрутки 27 и 19.
Виж целия пост
# 2
с мишката  Laughing и така е най-лесно: http://www.pakostnik.com/promotions.php  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Работното време е всеки ден от 10ч.-20ч. До там се стиг с автобуси: 102, 73, 60, 11, както и с маршрутки 27 и 19.
newsm10
Виж целия пост
# 4
Работното време е всеки ден от 10ч.-20ч. До там се стиг с автобуси: 102, 73, 60, 11, както и с маршрутки 27 и 19.
също и маршрутки 15 и 29
Виж целия пост
# 5
с мишката  Laughing и така е най-лесно: http://www.pakostnik.com/promotions.php  Mr. Green
[/quotе]

хахахахахахах Joy Joy Joy
наистина е най-лесно, но не им е пълен и-нет каталога, на място има доста по-голям избор!
Виж целия пост
# 6
и аз тъи ,най-лесно и бързо се стига Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Най-добре е на място да пазаруваш, защото в е-магазина им цените са малко завишени, отколкото ако отидеш на место. На някълко пъти съм забелязала че едни продукти в интернет каталога са им по-скъпи с 2-3 лева докато в магазина са по-евтини. Веднъж ги питах защо е така, и те ми казаха че в интернет пространството вносителите на различните марки задължават да продават на еднакви цени с другите е-магазини, но в магазина на место никой не може да ги задължи. Ама как го обясних само, дано сте ме разбрали какво съм искала да кажа Embarassed
Виж целия пост
# 8
Най-добре е на място да пазаруваш, защото в е-магазина им цените са малко завишени, отколкото ако отидеш на место. На някълко пъти съм забелязала че едни продукти в интернет каталога са им по-скъпи с 2-3 лева докато в магазина са по-евтини. Веднъж ги питах защо е така, и те ми казаха че в интернет пространството вносителите на различните марки задължават да продават на еднакви цени с другите е-магазини, но в магазина на место никой не може да ги задължи. Ама как го обясних само, дано сте ме разбрали какво съм искала да кажа Embarassed
дали -защото удера за комари при тях е 20,50лв. а на другите места е по-скъп,но факт че го нямат в и-магазина newsm78
Виж целия пост
# 9
В неделя бях в магазина им, търсих по-дебели бебешки дрешки. Отделих 2 часа от невероятно натоварената си програма през този уикенд (бях само 2 дни в Сф.), за отида специално до там, но страшно съжалявам. Една мама от форума ми беше казала че питала в магазина специално за мен за зимни бебешки дрешки и там обещали че ще ми намерят каквото търся, имали много неща на склад... Та така...аз с големи очаквания отидох в магазина им, с намерението да купя каквото искам , да похарча доста голяма сума за качествени хубави бебешки неща.
Какво се случи - магазина им е добре зареден, има качествени неща на добри цени...Но...в момента има само летни дрешки. Посках да видя всичко което имат по-плътно - ами нямали нищо зимно. А на склад ? Пак нямали. Ами онова плътното одеалце може ли да видя? - С голямо нежелание ми го показаха...Ами..казвам им...една позната е питала - обещали сте да потърсите в склада - едва ли не лъжкиня ме изкараха.
Държах се любезно с тях и не очаквах такова отношение. Страшно съм разочарована.
Така ли се държат обикновенно продавачките в този магазин или аз нещо не съм им се харесала? Нима правят толкова голям оборот, че моите 200-300 или 500 лева не им трябват? Дали имам основание да се оплача на собствениците или моите претенции са неоснователни?
Голяма услуга ли съм поискала - да видят дали имат каквото ми трябва в склада?
Виж целия пост
# 10
Оплачи се на собственика  Peace
Виж целия пост
# 11
Оплачи се на собственика  Peace

Да, оплачи се  Peace
Има случаи, в които собствениците/не визирам само този магазин/ не знаят за работата на персонала си  Tired, а това рефлектира върху реномето им  ooooh!
Виж целия пост
# 12
защо държиш да е всичко от пакостник,има и други магазини,които мен ме кефят повече,примерно бебемаркет,слънчице Laughing
Виж целия пост
# 13
защо държиш да е всичко от пакостник,има и други магазини,които мен ме кефят повече,примерно бебемаркет,слънчице Laughing
Ами...
1. Защото нямам възможност никаква да обикалям по магазините - ако в момента имаше зимни дрешки в интернет-магазините, щях да накупя каквото ми трябваше оттам.
2. Защото точно този магазин ми беше горещо препоръчан от няколко мами тук, както и от доста мои приятелки.
3. Защото от същия магазин бяха обещали на една мама от форума че ще ми намерят каквото търся, тя беше питала специално за мен и моите зимни дрешки (за което горещо и благодаря).

Просто отидох там с огромни очаквания, а излязох оттам много разочарована. Иначе...не е станало кой знае какво, то е ясно.
Виж целия пост
# 14
Изпратих мейл до Пакостник чрез сайта им - по-скоро въпрос отколкото оплакване. Ще видим какво ще ми отговорят, много ми е интересно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия