Трайност на АМ?

  • 874
  • 13
Привет мамчета  Hug
На 10.06 купих и отворих един пакет Аптамил 2,взех го за дохранване,но го ползвах само една седмица и го спрях и пакета така си седи почти пълен. На опаковката пише,че трябва да се използва за храна на бебчета до 3 седмици след отварянето. Чудя се дали мога да го използвам след изтичане на този срок за лична консумация  Wink или дайте идейки за какво пога да го използвам,че не ми се хвърля, все пак 10 лв съм дала за него,а е и вкусничко  Simple Smile . Как трябва да се съхранява?
Виж целия пост
# 1
За лична консумация може Wink
За течен шоколад се сещам веднага.
Виж целия пост
# 2
За лична консумация можеш Peace
Виж целия пост
# 3
За лична консумация можеш Peace
За Бешамел, сладкиши и каквото се сетиш Peace
Виж целия пост
# 4
.................Чудя се дали мога да го използвам след изтичане на този срок за лична консумация Wink или дайте идейки за какво пога да го използвам,че не ми се хвърля, все пак 10 лв съм дала за него,а е и вкусничко Simple Smile . Как трябва да се съхранява?

Става супер и за кафенцето сутрин  Wink
Виж целия пост
# 5
.................Чудя се дали мога да го използвам след изтичане на този срок за лична консумация Wink или дайте идейки за какво пога да го използвам,че не ми се хвърля, все пак 10 лв съм дала за него,а е и вкусничко Simple Smile . Как трябва да се съхранява?

Става супер и за кафенцето сутрин  Wink

и за кафето ли става  newsm78 не знаех
Виж целия пост
# 6
Хубави идей са ти дали момичетата.
Аз имам един малко офф въпрос - къде го продават за 10лв? При нас е 15-17лв. зависи в кой магазин ще вляза.
Виж целия пост
# 7
На нас така ни остана Хип, то е много подсладено мляко и за кафето беше чудесно!
Виж целия пост
# 8
За лична можеш, няма проблем. И аз за кафето се сещам. Peace
Виж целия пост
# 9
Аз си пия кафето от доста време с АМ. Така се получи, че ми остана цял пакет Милумил. Пия си кафето с него и нищо не ми е станало до сега. Embarassed
Виж целия пост
# 10
И аз го раздадох за кафе/не си слагам такива нещица/,но при мен даже и срока беше изтекъл с една седмица.
Виж целия пост
# 11
и ние имаме отворена 1 кутия на НАН и си го използвам за кафенце  Peace
Виж целия пост
# 12
Ми, направи кекс, палачинки, следикиши.....
Виж целия пост
# 13
Хубави идей са ти дали момичетата.
Аз имам един малко офф въпрос - къде го продават за 10лв? При нас е 15-17лв. зависи в кой магазин ще вляза.

Цената е на 450 гр, т.е. един пакет. В една аптека се съгласиха да ми го продадат така. Цялата кутия беше 18 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия