Верен индикатор ли е носът Ви?

  • 1 175
  • 13
Много мразя да ме сърби носът! Винаги, ама винаги когато ме засърби имам неприятности и хабя нерви за нещо. Ужас! Щом получа сърбеж в съответната област нещо неприятно ми се случва  Confused
Ужасно е!
А вашите носове, верно ли отчитат и надушват ли задаващите се проблеми  #Crazy
Виж целия пост
# 1
Няма такова нещо при мен.Единственото,което се случва като ме засърби,е да се почеша.
Виж целия пост
# 2
Не.
Суеверията не са ми по вкуса и по носа  Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
Моя нещо не отчита правилно.Винаги когато ям нещо солено ме сърби ужасно носа,незнам защо.Това ще рече,че всеки ден трябва да се ядосвам.При мен няма такъв филм.
Виж целия пост
# 4
Не е верен индикатор, но като го прочетох това и ме засърбя Crazy Това е малко като прозяването.
Виж целия пост
# 5
Естествено, че е верен индикатор. Аз съм чувал, че колкото е по-дълъг носа на един мъж, значи толкова по-голям му е члена. Носа определя размера. И ако съдя по моя нос, значи мога да заявя, че тези твърдения са вярни. А сега ще ви задам и един въпрос - Ако ми е дълъг 19см., колко ми е голям носа? Laughing
Виж целия пост
# 6
А сега ще ви задам и един въпрос - Ако ми е дълъг 19см., колко ми е голям носа? Laughing
В какво състояние Mr. Green
Виж целия пост
# 7
А сега ще ви задам и един въпрос - Ако ми е дълъг 19см., колко ми е голям носа? Laughing
В какво състояние Mr. Green

Естествено, че в нееректирало състояние.
В ерекция е към 39 см.  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Не.  Naughty Няма такова нещо Hug
Виж целия пост
# 9
Не.
Суеверията не са ми по вкуса и по носа  Crossing Arms

 Peace
Виж целия пост
# 10
Естествено, че е верен индикатор. Аз съм чувал, че колкото е по-дълъг носа на един мъж, значи толкова по-голям му е члена. Носа определя размера. И ако съдя по моя нос, значи мога да заявя, че тези твърдения са вярни. А сега ще ви задам и един въпрос - Ако ми е дълъг 19см., колко ми е голям носа? Laughing
hahaha
В този смисъл не е верен индикатор. Няма общо. Знам го от скромен опит Mr. Green
Това съм го чувала и за плешивите мъже, че са много надарени, но не мога да кажа дали е така. По скоро не е, но за сърбежа и неприятностите съм напълно сериозна. Не е суеверие  Crossing Arms
Виж целия пост
# 11
При мен е верен. Както и играенето на око. Може да е смешно, но е факт.
Виж целия пост
# 12
При мен е верен. Както и играенето на око. Може да е смешно, но е факт.

горе-долу същото.
И нюхът ми си го бива  Flutter... немска овчарка не ти трЕбе  bowuu
Виж целия пост
# 13
Аз съм чувал, че колкото е по-дълъг носа на един мъж, значи толкова по-голям му е члена. Носа определя размера. Laughing

 hahaha
Така ли? Хайде която има в списъка си с желани качества за мъжа по-къс нос, да го задрасква Joy

Аз пък съм чувала за жените, че са толкова 'дълбоки', колкото разстоянието от началото на дланта до върха на средния пръст Simple Smile))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия