Статистика: Сексуалният живот на раждалите заедно

  • 1 099
  • 14

Анкета

Присъствието на таткото на раждането:

Опции:

я най-после да видим малко цифри по темата за присъствието на бащата на раждането. Тук постоянно се дискутира, но ми се ще черно на бяло да се изкаже статистиката Peace.

Въпросът ми е към мами и татковци раждали заедно, т.е. тези с РЕАЛЕН ОПИТ – в анкетата не се вижда кой как е гласувал, така че давайте истината и само истината Wink.


Виж целия пост
# 1
Хайде аз първа да да си кажа.На нас ни се отрази положително присъствието на таткото  smile3521.
Виж целия пост
# 2
И на нас ни се отрази положително  Laughing  Laughing . Не знам, дали има значение, но аз раждах секцио.
Виж целия пост
# 3
Хайде аз първа да да си кажа.На нас ни се отрази положително присъствието на таткото  smile3521.

И на нас.
Но ми прави впечатление, че нагласата към участието на бащата
при раждането е различна в България и в чужбина.
Виж целия пост
# 4
 При нас нямаше промяна.
Виж целия пост
# 5
Никаква промяна в сексуалния живот, но отношението му се промени - положително.

Какво значи че ви се е отразило положително? Правите секс по-често ли, по качествено ли? Нещо не съм наясно...
Виж целия пост
# 6
Не ни се отрази по никакъв начин върху сексуалния живот, но много положително върху емоционаното ми състояние по време на раждане Grinning
Виж целия пост
# 7
Няма промяна в сексуалния ни живот.
Виж целия пост
# 8
положително се отрази, но не правя пряка връзка, виж отношенията ни много се промениха, станаха доста по-осъзнати и лични, нещо такова
Виж целия пост
# 9
Определено ни се отрази положително Heart Eyes А споменът е толкова прекрасен, че редовно се подсещаме и си разкаваме един на друг, че и на трети лица Mr. Green Неповторимо изживяване Hug
Виж целия пост
# 10
Какво значи че ви се е отразило положително? Правите секс по-често ли, по качествено ли? Нещо не съм наясно...

По-качествено?! Може! Simple Smile
Може и: По-осъзнато? Или по-"човешки" (като антоним на "животински")? Или по-страстно?
Всякак. Който както го чувства. Важното е просто положително, не подробностите сега!

положително се отрази, но не правя пряка връзка, виж отношенията ни много се промениха, станаха доста по-осъзнати и лични, нещо такова

Ами то когато отношенията ви станат по-"добри", всичко става по-"добро".

Аз не съм съгласна с четвъртия отговор от анкетата. Той нищо не значи - в смисъл, хората могат да не правят секс вече, но може да няма пряка връзка с раждането?
Виж целия пост
# 11
Аз не съм съгласна с четвъртия отговор от анкетата. Той нищо не значи - в смисъл, хората могат да не правят секс вече, но може да няма пряка връзка с раждането?
Да, права си, че има двусмислие, но все пак анкетата е изцяло и само свързана с присъствието на партньора на раждането. Исках да видя има ли двойки при които точно присъствието е довело до липса на сексуален живот, т.е. легендите за не-понеслите гледката мъже Wink.
Ако има предложение с по-ясно формулиран отговор за тези случаи – веднага ще го променя в анкетата Peace
Виж целия пост
# 12
Аз не съм съгласна с четвъртия отговор от анкетата. Той нищо не значи - в смисъл, хората могат да не правят секс вече, но може да няма пряка връзка с раждането?
Да, права си, че има двусмислие, но все пак анкетата е изцяло и само свързана с присъствието на партньора на раждането. Исках да видя има ли двойки при които точно присъствието е довело до липса на сексуален живот, т.е. легендите за не-понеслите гледката мъже Wink.
Ако има предложение с по-ясно формулиран отговор за тези случаи – веднага ще го променя в анкетата Peace



Според мен просто го махни (последния отговор), той се включва в третия - в "отрицателно". Защото много хора, раждали заедно, могат да напишат, че не правят секс, но причините може да са съвсем различни - нямат време покрай бебето, майката е в депресия или какво ли не още! Или пък добави изрично към него, че е защото таткото много се е травмирал от раждането или нещо такова.
Виж целия пост
# 13
от къде може да сте сигурни, че именно присъствието на раждането е повлияло отрицателно , а не промяната на фигурата, на гърдите, напрежението от безсънните нощи, че не са доскучали че разговоритесе въртят само около бебето, а не са предишните интересни разговори на всякакви теми, липсата на излизания, забавления, развлечения ... мъжете си падат малко егоисти понякога , когато нещо не им е удобно  Laughing

и много интересна тема би била - как повлия съвместното раждане на отношението на мъжа към семейството. Например помага ли повече в къщи, интересува ли се повече от отглеждането на детето и ежедневието  ... и пр.
Виж целия пост
# 14
 newsm78
Все пак ми се ще да разграничим случаите на появили се негативни страни и пълна липса на сексуален живот. Аз така и не разбрах тези истории, в които мъжа не-понесъл гледката (един вид) губи интерес към жена си и към секса по точно, но според мен и те трябва да присъстват в анкетата. Смених отговора от ‘вече не го правим’ на ‘прекъсна сексуалните ни отношения (когато присъствието е довело до 'шок' и не-желание)’ ...по-ясно от това не бих могла да го кажа...ако искате се пробвайте  Mr. Green

А е напълно ясно, че преценката за това е субективна при всеки един от отговорите Peace. Няма какво да обсъждаме кой как го преценява и до колко е правилно – важното в случая е да се направи едно грубо преброяване как влия присъствието на сексуалният живот  bowuu и до колко са истинни легендите за 'отвратеният' съпруг  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия