Изтичане на бяла течност от гърдите!

  • 2 801
  • 8
Проблемът е на моята приятелка, затова не мога да го обясня много добре, но пък сме се видяли в чудо, затова и нямам друга алтернатива! Rolling Eyes
От 1-2 дни от гърдите й изтича по малко бяла течност наподобяваща мляко! Казах й, че съм чела че подобно нещо се случва при бременните жени, но тя твърди, че е невъзможно да е бременна ... всъщност няма как и да е, защото има гинекологични проблеми. Sad
Някой има ли идея за какво става дума? И освен личен лекар, какъв друг трябва да се посети?! newsm78
Тъй като в момента тя е в провинцията, а след седмица заминава за чужбина ... възможно ли е да е нещо страшно, опасно и т.н., нетърпящо отлагане (мисълта ми е дали да си идва веднага)?! Thinking

Предварително благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Преглежда ли редовно гърдите си?
Изтичането на секрет може да е на хормонална основа, заради висок пролактин.
Но може и друго да е, затова хубаво е да иде на лекар, гинеколог, той ще прецени дали се налага по-сериозен преглед (мамограф или изследвания).
Виж целия пост
# 2
Не знам дали си ги преглежда редовно...сега ще й звъня да я поразпитам по-подробно. Знам, че има сериозни гинекологични проблеми ... също не знам дали имат общо с пролактина! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Преглежда ли редовно гърдите си?
Изтичането на секрет може да е на хормонална основа, заради висок пролактин.
Но може и друго да е, затова хубаво е да иде на лекар, гинеколог, той ще прецени дали се налага по-сериозен преглед (мамограф или изследвания).

И аз това си помислих - за хормоните... Наистина да не се помайва, щом има и гинекологични проблеми, ами да отива на гинеколог Simple Smile.
Виж целия пост
# 4
имах приятелка, която беше така - изтичаше и нещо като коластра от гърдите. Ходи на лекар и на изследвания и се оказа някакво хормонално смущение.
Виж целия пост
# 5
Преди малко се свързах с нея, оказа се, че току що е говорила с лекарката си, която й е казала същото - за пролактина и хормоните изобщо! Peace
Благодаря много! Hug
Виж целия пост
# 6
Преди малко се свързах с нея, оказа се, че току що е говорила с лекарката си, която й е казала същото - за пролактина и хормоните изобщо! Peace
Благодаря много! Hug

Аз бих препоръчала да се прегледа за всеки случай. Изтичането на секрет, а и не дай си Боже на кръв от гърдите може да  е сериозен проблем. Затова по-добре да се "стресне" и да се прегледа, отколкото да се успокоява, че "при всички е това причината" Peace
Виж целия пост
# 7
Задължително изследване на Пролактина. И е хубаво да й кажат в кои дни точно да го направи. Мисля, че има значение и това. Вероятно има повишени стойности на хормона и затова има образуване на коластра.Това може да е и следствие на хипофизата, но това може само лекар вече да каже. Правят се разни изследвания...прегледи...пият се лекарства. Колкото по-рано толкова по-добре. Нека не отлага посещението при гинеколога и.....изследването на Пролактина се поема от здравната каса!!!Нека го знае. Peace
Виж целия пост
# 8
Отново много благодаря на всички. Както вече писах приятелката ми има гинекологични проблеми, заради които пие по една шепа лекарства дневно, оказа се, че изтичането на течност от гърите й е като реакция от едните хапчета! Като си ги изпие и този проблем ще бъде изчерпан! Peace

Поздрави!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия