Трите прекрасни книги, които прочетох през юни

  • 3 606
  • 57
И ви ги препоръчвам с чисто сърце:

"Тайният живот на пчелите" Сю Монк Кид,
"Животът на Пи" Ян Мартел и
"Ловецът на хвърчила" Халед Хосейни




Особено последната е невероятна  Heart Eyes

Хайде, вие сте наред...
Виж целия пост
# 1
Браво на теб- много четеш!... Вече и аз не помня кога спрях да чета художествена литература ooooh!
Виж целия пост
# 2
Тйният живот на пчелите е чудна, да, но другата книга на същата авторка Престолът на русалката е невероятна боза. Тони, сега ще си поръчам Ловецът на хвърчила, мисли му, ако не ми хареса Laughing
Виж целия пост
# 3
Тони, сега ще си поръчам Ловецът на хвърчила, мисли му, ако не ми хареса Laughing

хубава е, ще ти хареса   Peace
Виж целия пост
# 4
Браво на теб- много четеш!... Вече и аз не помня кога спрях да чета художествена литература ooooh!

като нямах нет 10 дни...  Joy

Тони, сега ще си поръчам Ловецът на хвърчила, мисли му, ако не ми хареса Laughing

Много се надявам да ти хареса. Аз отдавна не бях чела толкова вълнуваща книга. Някак обикновено написана и за разни такива нормални неща, а те грабва. Ще си призная, че имаше моменти, в които очите ми се насълзяваха, а това на книга много отдавна не ми се е случвало... Blush
Виж целия пост
# 5
И ви ги препоръчвам с чисто сърце:

"Тайният живот на пчелите" Сю Монк Кид,
"Животът на Пи" Ян Мартел и
"Ловецът на хвърчила" Халед Хосейни




Особено последната е невероятна  Heart Eyes

Хайде, вие сте наред...

Препоръката ти е чудесна! Чела съм ги и трите. "Животът на Пи" не ми хареса толкова, но другите две са страхотни, особено "Ловецът на хвърчила"!
Виж целия пост
# 6

Препоръката ти е чудесна! Чела съм ги и трите. "Животът на Пи" не ми хареса толкова, но другите две са страхотни, особено "Ловецът на хвърчила"!

Да, "Животът на Пи" е малко странна... Но ми беше интересна, любопитна... Все пак си мисля, че ще ми е нужно още поне едно прочитане, за да я оценя по достойнство. Аз лично през цялото време, въпреки че знаех, че се касае за художествена измислица, вътрешно вярвах, че разказваната история действително се е случила, което си е интересно противоречие и е показателно за начина на писане на автора - много убедително звучи... Абе хареса ми, макар и действително не толкова, колкото другите две.
Виж целия пост
# 7
" Животът на Пи" е чудесна книга, "Тайният живот на пчелите" нещо не ме вдъхнови особено."Ловецът на хвърчила" е много хубава, но страшно тежка книга, аз четях и ревах, доста е покъртителна.
 В момента чета: http://www.pe-bg.com/book/?b=18348&c=1
за разтуха и добро настроение: http://www.pe-bg.com/book/?b=13913&c=1
и с чисто познавателна цел:
 http://www.pe-bg.com/book/?b=18405&c=1
Виж целия пост
# 8
само да попитам, защото съм закъсала тука вече на тема книги ( а на др. езици не ми вървят) и почвам да препрочитам...

има ли смисъл да ми изпращат от БГ тези,  т.е да не са някои лиготии тип плажни? ( моля, не се обиждайте, ако сега казах някоя глупост, просто не познавам авторите)

аз четох последно Брокерът на Гришъм, Мемоарите на Гейшата, а сега Захир на  Куелю.
също книгата на Ваня Щерева (  Образцов дом)
освен това Защо толкова малко успяваме на Ю.Генов.
всичките ми харесват и ги препоръчвам ( хеле последната)




Виж целия пост
# 9
"Зелено дайкири" - Пол Ливайн

"Птичарят" - Мо Хейдър

"Шестте дни на кондора”  - Джеймс Грейди

Виж целия пост
# 10
Лени, ако искаш повече инфо за книгите, чети анонсите за тях от е-книжарниците, пусни заглавията в Гугъл.
Виж целия пост
# 11
Последните книги коио четох са на Дан Браун."Цифроа крепост"и"Шестото клеймо"сега ще започвам и "Метеорът"
Виж целия пост
# 12

И аз започнах тази вчера.  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
При мен не се отварят на бомбото линковете Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Така виждаш ли ги?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия