Хрупкави пилешки бонфилета

  • 12 298
  • 12
Здравейте от мен Simple Smile
Вчера правих тези бонфиленца, по рецепта на списание "Журнал"Станаха страхотни PeaceЗатова ги препоръчвам и на вас да опитате Simple Smile
Ето рецептата:
Продукти за 2-4 порции
1 тарелка пилешко бонфиле(около 500 гр.)
5-6 с.л.брашно
5-6 с.л. галета
150гр. настрърган кашкавал
1-2 яйца
сол на вкус
олио за пържене
Галетата, брашното и настъргания кашкавал се смесват и разбъркват.Яйцата се разбиват.Филенцата се посоляват на вкус(аз преди да ги посоля, използвах подправката на KOTANY за пиле на грил, което им предаде невероятен вус, след това ги посолих).Яйцата се разбиват.Филенцата се потапят в яйцата и се овалват в кашакавалено-брашнената смес.Пържат се в нагорещено олио.Поднасят се топли със салата или гарнитура по желание.
Бон Апети! Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Това със сигурност ще го пробвам, звучи страхотно наистина...Ако бях видяла  вчера Sunglasses че готвих пилешко...Ще споделя после Peace
Виж целия пост
# 2
Ще пробвам непременно: аз винаги правя пържените пилеШки филенца по подобен на4ин, но без каШкавал. С каШкавал Ще е оЩе по вкусни4ко май Blush
Виж целия пост
# 3
Става ли с пилешките гърди филе (двойните), които продават в магазините?
П.С. Извинявам се за невежеството.
Виж целия пост
# 4
Става ли с пилешките гърди филе (двойните), които продават в магазините?
П.С. Извинявам се за невежеството.
Мисля че няма проблем PeaceСамо че май ще трябва да ги нарежеш на повечко порции и съответно да попромениш грамажите на продуктите.
Виж целия пост
# 5
 А колко време се пържат?
Виж целия пост
# 6
Здравейте.Аз направих филенцата и станаха страхотни,но ако останат за следващия ден же4е не са така хрупкави.А ина4е мъжо остана доволен
Виж целия пост
# 7
Здравейте.Аз направих филенцата и станаха страхотни,но ако останат за следващия ден же4е не са така хрупкави.А ина4е мъжо остана доволен
Радвам се, че са ти харесали GrinningАз и на другия ден ядох, но при мен си бяха все още хрупкави, може би защото ги бях затоплила в микровълновата Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Аз също ги правих. Но нарязах месото на хапки и предварително го мариновах. След това пържих по указания начин и се получиха най-вкусните пилешки хапки, които съм пробвала.
Виж целия пост
# 9
Направих ги и станаха страхотни! Благодаря за рецептата! Даже нямаше време да ги снимам...  Grinning
Виж целия пост
# 10
Направих ги и станаха страхотни! Благодаря за рецептата! Даже нямаше време да ги снимам...  Grinning
Благодаря Embarassed Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Здравейте от мен Simple Smile
Вчера правих тези бонфиленца, по рецепта на списание "Журнал"Станаха страхотни PeaceЗатова ги препоръчвам и на вас да опитате Simple Smile
Ето рецептата:
Продукти за 2-4 порции
1 тарелка пилешко бонфиле(около 500 гр.)
5-6 с.л.брашно
5-6 с.л. галета
150гр. настрърган кашкавал
1-2 яйца
сол на вкус
олио за пържене
Галетата, брашното и настъргания кашкавал се смесват и разбъркват.Яйцата се разбиват.Филенцата се посоляват на вкус(аз преди да ги посоля, използвах подправката на KOTANY за пиле на грил, което им предаде невероятен вус, след това ги посолих).Яйцата се разбиват.Филенцата се потапят в яйцата и се овалват в кашакавалено-брашнената смес.Пържат се в нагорещено олио.Поднасят се топли със салата или гарнитура по желание.
Бон Апети! Simple Smile
добавих ситно нарязан магданоз към паниривката.   chef стана страхотно
Виж целия пост
# 12
Добавих и сусам към галетата.Станаха чудни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия